Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem házasok, és úgy...

Akik nem házasok, és úgy vállaltak gyermeket! Nem szeretnétek, ha elvenne a párotok? Őszintén kérlek, ez úgyis anonim oldal!

Figyelt kérdés
Hogy ne legyen vita, elég csak annyit írni, hogy "szeretném" vagy "nem szeretném". (az mellékes, hogy kinekmi a világnézete, stb.) Én szeretném!
2011. máj. 25. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném, nekem egyáltalán nem fontos. 9 hónapos a babánk.
2011. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen jó így. Nem mondom, hogy ha egyszer csak megkérné a kezem, akkor elutasítanám, de úgy érzem, így is teljes az életünk.


3 éves kisfiú édesanyja + 11hkm

2011. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném, majd egyszer.

Annyit kértem tőle, hogy kérjen meg, de az esküvő még ne jöjjön szóba, mert úgy érzem, nem kell. Megkért, igent mondtam, és majd egyszer össze is fogunk házasodni. Ha felkészültem rá:D

2011. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk 4,5hós a fiunk.

Igazából azt szeretném hogy eljegyezzen,legyen gyűrűnk, nekem ez sokat jelent!

De házasságot nem szeretnék, se most se később, nem az én világom, szerintem akkor úgy érzi az ember hogy a másik a tulajdona, és megváltozik a viselkedése:) Ez az én véleményem.

Te kérdező?hogy álsz ehhez?

2011. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9 hetes a kislányom, és én igen, szerettem volna, ha a párom elvesz. Vagy legalább csak megkér. Sajnos nem így lett. Jól elvagyunk így is, csak valahogy úgy érzem, nem szívesen van már velem, mintha csak a gyerek miatt lennénk együtt. :(
2011. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerettem volna. Vagyis az eljegyzést, hogy lássam, a szándék megvan benne, hogy elvegyen. A babát terveztük, amikor kb 20 hetes voltam, megkérte a kezem. A fiunk most múlt egy éves, pénteken lesz az esküvőnk, és újra gyereket várok:)

Tudom, hogy nem akartál indoklást, de kicsit fel vagyok dobva:)

2011. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném, de ha megkérné a kezem váratlanul, akkor azért igent mondanék, mert nagyon szeretem a Páromat :-)

8 hetes a Kisfiunk, 10 éve vagyunk egyutt.

2011. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem, soha.

Nem kértél véleményt, de egyetlen okom lett volna, a kisfiam szeretné, ha ugyanaz lenne a vezetéknevünk, mármint neki meg nekem, de rájöttem az ő anyja neve akkor is az én lánykori nevem maradna- úgyhogy még ezért az egyetlen aprócska dologért sem érdemes.

2011. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna a felesége lenni. (Évekkel később elintézte az esküvőt, és feleségül is vett. Majd évekkel később a válást is simán elintézte.)
2011. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem tök mindegy :)

12 éve vagyunk együtt, 2 éves a kisfiúnk, semmi az ég világon nem változna az esküvővel, csak jó sok pénzbe kerülne :)

tudom hogy szeret papír nélkül is, és én is őt

2011. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!