Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névkérdés! Mi a véleményetek...

Névkérdés! Mi a véleményetek róla? (lent)

Figyelt kérdés
Véleményetek a Bíró Adolf névről?
2012. júl. 23. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Adolf név rettentően unszimpatikus. Nemcsak azért,mert Hitler jut eszembe,akinek a neve hallatán rosszul leszek,hanem mert nem modern,és nem tudok elképzelni vele egyetlen kicsi babát sem.

A Bíró névhez egyébként nekem azonnal a Bence jutott eszembe,szerintem ez egy aranyos név. És nagyon sok remek embert ismerek,akit Bencének hívnak. :)

Persze ez a Ti döntésetek nyilván,ha így akarjátok hívni a gyereketeket,de az Adolf név hallatán nekem azonnal rossz érzésem lesz... nem tetszik sajnos!

2012. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik. Olyan mufurc, negatív hatása van.
2012. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Adolf nekem se tetszik. A Bence viszont tényleg nagyon illik a vezetéknévhez, és aranyos is.
2012. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Adolf - így hívták a volt főnököm, Adinak becéztük. Nem igazán szimpatikus a név - a gazdája sem volt az.
2012. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Adolfnak szerintem nagyon negatív "háttere" van. Biztosan nem adnám a gyerekemnek még ha tetszene sem. Esetleg Alfonz vagy Alfréd? (Mondjuk ezek sem tetszenek igazán, de talán hasonlít egy kicsit)
2012. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem is kemény hangzású név. Viszont a te gyereked, olyan nevet adj neki, ami neked és a párodnak tetszik. Milyen rossz lenne, ha minden gyereket Bencének hívnának... Amúgy nekem a Bence már nagyon elcsépelt.
2012. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapjáraton nem rossz név az Adolf, de híres viselője miatt nem adnám.
2012. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem adnám. Az előttem szólók elmondták miért.
2012. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A húgomnak volt egy pasija akit Artúrnak hívtak. Nagyon szimpi helyes srác volt, esetleg ez a név nem tetszik?
2012. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolfi. Szegény ember. Biztos nem egyszerű neki.
2012. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!