Lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy nyitnék egy topicot mondjuk a hoxán, ami kifejezetten arról szólna, hogy a vitás témákat ki lehet beszélni. (szoptatás-tápi, term. szülés kontra császár, stb) Akkor legalább nem itt menne a vita. Az erről szólna, senki nem kötne bele a másikba hogy csak vitázni jött ide.
2012. júl. 23. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy az itt zajló "háborúk" megszűnnének, max aki nagyon fanatikus átmenne oda is:)
2012. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van már ott elég vita :D Nem te találtad fel a spanyolviaszt.
2012. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy felhoztam a témát, bár látom megtalált az aki szeret vitázni...
2012. júl. 23. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Csináld. Bakker, eszem áll meg a hülyéktől. :DDDDDD
2012. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az eszed már nem.

Menj el pszichológushoz. Pont az ilyen érzékeny lelkületű embereknek okoz problémát az, ha valaki valamit kritizál. Nem kell mindent ennyire a lelkedre venni.

2012. júl. 23. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg te vagy az, aki problémázik, nem én. Ha valami zavar, vagy ne fórumozz, vagy pedig készülj, hogy lesz olyan, aki szerint baromság, amit írsz.

Vita mindenhol van, és lesz is. Ha nem tudod elfogadni, inkább olvass valami lányregényt, abban nincs olyan, ami felzaklatja a sérülékeny lelked :)

2012. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én kultúráltan feltettem egy kérdést, te nem így válaszoltál, ezért húztalak kicsit.

Részemről vita lezárva.

2012. júl. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!