Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet szivacsfotelre gyerekszobába vagy szoptatós párnára?

Figyelt kérdés

vállalkozást szeretnék indítani, interneten vásárolható termékekkel. Akár webáruházként is.

szivacsfotelre, szopi párnára, falvédőre, rácsvédőre, baldachinra gondoltam elsősorban.

Azért itt teszem fel a kérdést, mert ezt a topikot olvassa a legtöbb anyuka szerintem :-)


2010. dec. 28. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,lenne kereslet,bár van egy pár ilyen bolt,akkor lenne látogatott,ha elfogadható árakkal dolgozol.
2010. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a szopipárnát a tezsveszről rendeltem egy olyan hölgytől aki ennek a készítésével foglalkozik. úgyhogy mint írták ha jó az ár, tuti jó lenne az üzlet!
2010. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pont ma nézegettem fejvédőket a vaterán. Én max 2.000 ft-ot adnék egy nagyméretű fejvédőért.
2010. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is lenne ilyesmire kereslet. Annak idején én is sokat keresgéltem szopipárnát, kis fotelt. Végül párnát a barátnőmtől kaptam használt, de jó állapotú.

Azért nem vettem, mert csak iszonyat drágákat találtam, és akkoriban inkább a babóra költöttem.

Fotelt is nagyon szerettem volna, az egyik barátunknál volt, és a kislányom imádta. Láttam is 8-10000ft körüli áron. Mivel ezeket a dolgokat nem használjuk sokáig, és nem létszükség, így sokan nem veszik meg az ára miatt.

Szerintem ha szolid áron árulod, tehát nem egy hét alatt akarsz milliomos lenni, akkor sok vevőd lehet!

2010. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hirdesd magad a vaterán,teszveszen is,mert amúgy nem fognak megtalálni,ott meg szem előtt vagy.Ajánlom hálózsák varrását,arra is nagy a kereslet.Esetleg ha belefér,hirdesd meg h x összeg felett nincs postaköltség,sokakat ez vet vissza a netes vásárlástól.Bár ezt nem nekem kell megmagyarázni,te szerintem jobban értesz hozzá,kell h legyen hasznod is belőle.:)Mindenesetre én 2 hónapja vettem takarót,párnát,hálózsákot,mindezt duplán+ egy zsebes tárolót,és ez így volt 11000 ft pk.- vel együtt.Anno mikor terhes voltam meg 5000-ért ikres szopipárnát,jó nagyot,ez mondjuk igen drága volt,ahogy láttam fél szemmel,ennél jóval olcsóbban is vannak..
2010. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én például kapásból vennék egy szivacsfotelt, régóta szeretnénk.
2010. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Utánnajártam a dolgoknak azóta, és nagyon drágák a szivacsfotelhez az alapanyagok. Maga a szivacs 5300ft (70cm hosszú, 35cm széles,kb 40 cm magas), + az anyagok + munkadíj. Kicsit elbizonytalanodtam, mert ennyiért én se vennék fotelt. :-(

Szopi párnáim már vannak készen. A hálózsák is jó ötlet.

2011. jan. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!