Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák? Kérdezhet...

Egyedülálló anyukák? Kérdezhetek töletek?

Figyelt kérdés

Mi miatt mentetek külön a pároddal?

Hol tudtatok újra ismerkedni?

Mennyi idö után kezdtetek el ismerkedni?


2012. júl. 26. 06:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mentünk szét, mert megcsalt, ráadásul azt a nőt választotta a család helyett.

Nekem szerencsém van, iskolába járok (másod diploma), így ott van lehetőség ismerkedni.

A másik, ami miatt szerencsés vagyok, hogy könnyen el tudok szakadni érzelmileg. Így 1 hónappal a költözés után már meg is volt a jelölt. Más kérdés, hogy nem sietek, szépen lassan haladunk.

Mondjuk a költözés előtt már kb. 3-4 héttel felmerültek a problémák, de akkor még próbáltuk helyre hozni.

Mi a helyzet veled? Mióta vagytok külön?

Mennyi idős a gyerek?

2012. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért mentünk külön 10 év után, mert nem érezte jól magát kisgyerekes családban. Előtte nem volt gondunk, a kicsi születése után viszont jöttek szépen sorban. Nem bírta a kialakult kötöttséget, bulizni akart. Többször átvert. Sokat számítógépezett, ha nem ment valami, tombolt. Nem bírta a gyereksírást, képes volt éjjel szó szerint a haját tépve rohangálni a lakásban, ha sírt a gyerek. 4 éves lett a fiam, mire végleg különmentünk. Előtte volt pár alkalom, amikor elpakoltam, de újrakezdtük. Kiábrándultam belőle. Nem tudtam elfelejteni az előző hülyeségeit. Így elhidegültem tőle, nem volt szex. Most ő költözött el, úgy él, mint egy tizenéves. Buli, buli hátán.

Nem tudok még ismerkedni, nem állok rá készen. Lett volna lehetőségem már (3 hónap után), de nem megy. Neten írt rám egy szimpatikus férfi, de nem akarok még új kapcsolatot. És nem fogok neten ismerkedni sem. A kisfiam sincs még erre készen, neki is meg kell emésztenie ezt a dolgot.

Egyébként fogalmam sincs, hogy hol tudok majd igazából ismerkedni, ha egyszer eljön az ideje. Egyedül élek egy nagyvárosban a fiammal, a szüleim messze vannak ahhoz, hogy estére ott tudjam hagyni náluk a gyerkőcöt. Olyan helyen dolgozom, ahol nem cserélődnek az emberek (ez más szempontból persze szerencse:)). Ha megyek valahová, akkor a gyerekemmel együtt megyek.

2012. júl. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 éves kisfiam van,apás nagyon.5,5 évig voltunk együtt.Jövö hónapban lett volna az esküvönk.2napja büszkén mondta a rokonainak,hogy mindjárt esküvö.erre tegnap este elment inni és ma hajnalban jött haza.mondta,hogy egy növel aludt és lehet ma is megy.már az elmúlt 2hónapban a munkatársainak köszönhetöen eljárt bulizni,de 1,5 hete meg még jobban.így már kezdtem kiszeretni belöle,de ez fáj,hogy így megalázott.szerencsére a szüleimmel egy városba lakunk.23/n
2012. júl. 26. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!