Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a csecsemő-és...

Mit gondoltok a csecsemő-és gyermekáplói szakmáról? El lehet benne helyezkedni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen el lehet helyezkedni benne. Ez olyan szakma, hogy mindig kapsz munkát, ha dolgozni szeretnél benne, de ne felejtsd el, hogy műszakozni kell és sok esetleg szomorú, síró beteg kisgyereket kell ápolni. Nekem megszakadna a szívem.
2012. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra mindig van kereslet és klinika, illetve kórházfüggő, hogy milyen területre kerülsz. Én dolgoztam már gyerek diabetológián, kardiológián, most neurológián vagyok. Sokat lehet tanulni és érdekes szakma. Két hátránya van: ez sincs megfizetve, mint a többi eüs szakág, sokszor kell hadakozni a hozzátartozókkal (főleg verbálisan, fizikálisan még nem inzultáltak szerencsére).
2012. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet, de nem sok fizetéssel.
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!