Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Léna és a Noa lánynevek...

A Léna és a Noa lánynevek közül melyiket választanátok? Nehéz a döntés, az előbbi tetszik talán jobban, viszont az utóbbi modernebb, ritkább.

Figyelt kérdés
A vezetéknév egyébként az Asztalos. Melyik keresztnév illene az említettek közül leginkább hozzá?
2012. júl. 28. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Léna jobban tetszik, bár a vezetéknévhez szerintem egyik sem passzol.
2012. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Léna:)Asztalos Léna,nagyon szép neve lesz a kislányotoknak:)
2012. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A vezetéknévhez egyik sem. De ha már muszáj, akkor Léna
2012. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyértelműen a Léna. Bár lehet én is keresgélnék tovább, de a kérdés az volt, hogy a kettő közül melyik. Tehát nekem Léna
2012. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán passzol a vezetéknévhez, de inkább Léna.
2012. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a Léna legyen, a Noa szerintem egyáltalán nem hangzik lányosan, szerintem az emberek 90%-a elgondolkodna egy pillanatra, ha olvasnák a gyerek nevét valahol, hogy vajon ő most kisfiú vagy kislány? Az angolszász országokban is férfinév a Noah...
2012. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! A Noa így valószínűleg kihúzva. :) Viszont elgondolkodtató, ha a Léna többek szerint sem illik a vezetéknévhez, akkor maradjon-e vagy sem. Milyen nevet tudnátok ajánlani, amelyik passzolna a vezetéknévhez és nem szokványos? Sőt, kifejezetten ritka, mert "sajnos" azok irányába húzok. :)
2012. júl. 28. 13:06
 8/16 Sókristály ***** válasza:
Asztalos Léna - szerintem jól összeillik, nincs vele semmi baj. Amúgy is ritkán fogod a teljes nevet kimondani, a Léna meg tényleg gyönyörű.
2012. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem oké a név ehhez a vezetéknévhez. Mondjuk Asztalos Amira. Bár ez sem a legjobb...
2012. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Ha nektek tetszik a Léna, akkor nyugodtan adjátok azt a lányotoknak, senki nem fog kérdőn nézni rátok a név hallatán. Azért nem hangzik rosszul. A Léna gyönyörű név babának is, felnőtt nőnek is. Lehet, hogy én Karolina vagy Izabella nevet adnék inkább, de ez az én gondolatom, másnak meg pont az nem tetszik. Bármilyen más nevet választanál is, biztosan lenne néhány fujjoló.
2012. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!