Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nevelőszülővé válásról pár...

Nevelőszülővé válásról pár kérdés?

Figyelt kérdés

Hol kell utánajárni, ha nevelőszülő szeretnék lenni?

Milyen tanfolyamot kell hozzá elvégezni?Egy vagy több napos?A férjnek is el kell végezni ugye?

Megkérdezik hány éves gyerkőcöt szeretnék?Spec. én csak 7 éves kortól.

Lehet választani hányat szeretnék?Egyet is lehet?

Ha külföldre megyünk nyaralni akkor ő is jöhet velünk mindig?

Adózás, családi pótlék tekintetében sajátként lehet feltüntetni?

Bocsi a rengeteg kérdésért!



2012. júl. 30. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Mégcsak annyit, hogy:

Ha az egyik szülő pedagógus, akkor a tanfolyam egyes előadásai alól lehet felmentést kapni?

2012. júl. 30. 13:52
 2/7 anonim ***** válasza:
huu ez nagyon leegyzserüsitett kérdések kedves!!!
2012. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nevelő otthonba árvaházba menj és érdeklődj mindent el fognak mondani
2012. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Háááát...Próbáltam tömören:D

Végülis kutagodtam a neten, mert most a két picim alszik.Találtam a kérdéseimre nagyrészt választ.Azért még van néhány kérdésem.

2012. júl. 30. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:

1 csak a tieidnél fiatalabbat gyermeket kapsz

2 nagy lakásodnak kell lenned, a nevelt gyereknek külön szoba!!

3 igazolnod kell hogy kijöttök a pénzetekből

4 pszihológiai alkalmasság, és környezettanulmány.

A tanfolyam a férjednek is meg neked is kötelező. 32 alkalom hétvégén és hétközben hetente egyszer.

De ha betelefonálsz ugyanezt elmondják a neked, meg még a többit is amire nem tudok válaszolni.

Mi pár hónapja jelentkeztünk (de már rég megszületett az elhatározás), és talán ősszel lesz tanfolyam, ha eljutunk odáig, már nagyon várom. Mi egy gyereket szeretnénk, és biztos csecsemőt kapunk mert kisfiúnk van.

2012. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs a lényeg lemaradt, a helyi tegyesznél kell érdeklődni. Ők indítják a tanfolyamokat. Persze személyesen is bemehetsz, csak kérj időpontot.
2012. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húúha!Az nemigazán jó, hogy az enyémnél fiatalabbat kapok, mert a kisebb jövő héten lesz 6 hónapos.

Azért az infók jól jönnek a szomszéd csajnak, mert ő is szeretne kivenni kettőt.

Köszi szépen!

2012. júl. 31. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!