Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, a neten...

Kisgyermekes anyukák, a neten hol találhatok mesemintás paplan lelőlelyet?

Figyelt kérdés

Kisfiam novemberben kezdi az ovit. Most nagyon hozzá van nőve a takarójához. Az ovónéni azt mondta vágjuk ketté, és bevihetjük az oviba. Nem szeretném kettévágni, mert így már kisebb lesz, és nagyon ramaty állapotban van.

Arra gondoltam mire megy oviba megpróbálom egy kisebb takaróhoz hozzászoktatni, amin a kedvenc mesehőse van.

Olyan helyet keresek a neten (eddig sehol nem leltem), ahol vagy Mickey egeres, Plutós, vagy Thomasos takarót rendelni? Nem huzatot keresek, hanem magát a paplant, ami nem plüss, vagy az a durvább taki, hanem arra a pehelytöltésű, vagy talán műszál(?). Ami habkönnyű anyagú.


Vagy veszek egy sima paplant, kettévágom, és arra varrok figurákat, de ilyen figurákat sem találok.

Vagy körülvarrom a félbevágott paplant textíliával, amin mesefigurák vannak, de még ilyen anyagot sem találok.

Vagy talán egy vékonyabb Mickey-s alvóspárna?


Minden ötletet szívesen várok!!


2012. júl. 31. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Két anyagboltban is voltam, csak macis meg lovas textíl van. :(
2012. júl. 31. 12:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál?

[link]

2012. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy itt is csak huzat van. Nagyon drága lenne ezt feldarabolni. :(

Eleve olyan paplant keresek ami mintás, és ketté tudnám vágni, vagy eleve gyerek méret. Az oldalon találtam Thomasos párnát, ilyesmi is jó lenne, de ennek nincs csücske.:(


próbáltam a mostani paplanjára huzatot húzni, de azt leráncigálja azonnal. A paplan csücske a lényeg,mindig azt birizgálja, és úgy alszik el. A fejefölé húzza a csücsköt és simogatja magát vele. Ezért gondoltam valami kisebb könnyű paplanra, egy egész nagy takit nem tudok hurcolni az ovodába. :(

2012. júl. 31. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak huzat van az ovis verzióban együtt paplan + huzat.

nézd meg jobban.


Illetve most ilyet rendeltem, még nem láttam, de tetszik elsőre:

[link]

2012. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen anyagot találtam:

[link]

Ez meg babaágynemű, de esetleg kérdezd meg, hogy nem lehetne-e nagyobbat rendelni:

[link]

2012. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hűűűha! Köszönöm köszönöm!! Innen már válogathatok!! szupi! :)
2012. júl. 31. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Én láttam ilyet használtan az apródon vagy a jófogáson. Mickey egeres takaró talán, valami ilyet írj a keresőbe.
2012. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!