Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újra van szocpol, de kinek?...

Újra van szocpol, de kinek? Akinek van már ingatlanja nem veheti ingénybe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Újépítésü lakás vásárlására, vagy építésére adják, vagy fél szocpolt, Meglévő lakás bővítésére.

Sok a kritérium, meg van adva mekkora kell hogy legyen, hány szobás, ennek a bankban tudsz pontosan utánnajárni!

2012. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jár bővítésre is? Én úgy olvastam, hogy az csak a régi szocpol. Minket is érintene a bővítés. Te hol olvastad?
2012. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kinek? annak akinek nincs ingatlanja!

azoknak a fiatal családoknak adják, akik épp készülnek elkezdeni az életüket, így lakás vásárlás, építés előtt állnak és már van gyerek vagy aláírják.

szerintem ezzel semmi baj nincs...


bővítésre is jár, méghozá akkor ha a négyzetméterek is nőnek (tehát tetőtér beépítésre nem, csak rá vagy hozzáépítésre) és ezáltal új lakás jön létre. tehát ha mondjuk a szülői házat kibővítitek, külön közmű, akkor jár. mondjuk itt számolni kell mert csak a villany/víz/gázóra 300E, tehát nem biztos, hogy megéri :(

2012. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utánajártam, az új szoc.pol nem jár bővítésre. Több bankot is felhívtam, egyértelműen nem jár. Sajnos az a régi szoc.pol volt.
2012. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!