Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha ti lennétek az...

Anyukák! Ha ti lennétek az "áldozat", akkor hogyan adnátok be a derekatokat egy randira?

Figyelt kérdés

Van egy fiam, aki 2,5 éves. Mindennap járunk játszótérre, jó kis közösség alakult ki ott. Mostanság egyre több új szülő jön a gyermekével.

Van egy hölgy, akinek kb. 1 - 1,5 éves lehet a lánya. Sűrűn ránézek, oda pillatok hozzájuk. Szoktam is hallgatni, hogy mit beszél a barátaival vagy a többi anyukával.

Barátságos, de talán kicsit magának való. Az is lehet, hogy az élet miatt lett ilyen.

Úgy tudom, hogy nincs férje, se párja. Igazából még sosem láttam a gyermek apját, bár lehet, hogy ettől függetlenül még is van, csak sokat dolgozik.

Beszélgettem már vele pár szót, miközben hintáztattuk a gyerekeket. A hangja valami mesés és olyan gyönyörű egy nő!


Szeretném valahogy az érdeklődését felkelteni irántam.

Tolakodó lenne elhívni egy sétára?

Vagy hogyan álljak elé?


Olyan rég udvaroltam már és hívtam el valaki randira.

Igazából nem szeretném, ha a többiek tudnának erről. Tele vagyok anyukákkal, akik kis tigrisként harcolnak :)


Köszönöm a segítséget,

apuka.


2012. aug. 1. 12:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Első körben meg kellene tudni, van-e férje, vagy egyedülálló.

Valahogyan a te gyereked ha odamegy az övéhez, máris van miről beszélni, ez nem bonyolult. Légy laza, mosolygós, kedves.

Csak beszélgessetek valamiről.

2012. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%

Jól mondod, attól, hogy az apuka nem jön, nem biztos, hogy a nő szingli.

Azzal nem teszel semmi rosszat, ha odamész hozzá beszélgetni, először inkább a gyerekekről, utána magatokról. Ez nem tolakodás. "Csajozási" céllal sétálni hívni az. Előbb győződj meg róla, hogy egyedül él.

2012. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Előbb feltérképezném a nő helyzetét. Tényleg nincs párja vagy csak ő viszi mindig a játszóra? Túl van már a szétváláson, akar új kapcsolatot?

Ha valóban egyedülálló, akkor próbálnék a játszótéren sokat beszélgetni vele, persze semleges témákról, amibe beleszőheted, hogy te is egyedül neveled a gyerekedet. Aztán, ha véletlenül összefuttok a játszón kívül, akkor hívd el kávézni stb.

Lehet, hogy problémás lenne megoldani a randit, mert pl. nincs kire bíznia a lányát.

Jaj, én szurkolok neked! Ez olyan aranyos történet. Majd írj néha, hogy mi történik.

2012. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A fiam, Patrik elég eleven, főleg, ha a játszótérről van szó. Állandóan a társaival játszik, akik korabeliek.

A kislánnyal az anyukája pedig inkább homokozni szeret és hintázni.

Patrikot a hintára is nehéz volt múltkor rávennem, csak hogy beszélgetni tudjak a hölggyel.

Ráadásul ő mondta, hogy nem nagyon szeret játszótérre járni, de a lánya miatt természetesen jönnek.


Most tanul a picur járni egyedül, tegnap a fiam fel is lökte véletlen. Egyből szaladtam oda segíteni és mondtam, hogy elnézést kérek a fiam nevébe, de csak annyit mondott, hogy semmi nem történt, a lánya majd jobban odafigyel, hogy mi vagy ki van előtte és rámosolygott :)


Igazából hirtelen észhez sem kaptam, csak ledöbbentem a mosolyán.

Nagyon rég éreztem ilyet és ha rágondolok, akkor rögtön ez a kép van előttem.


Ma is láttam őket, épp sétáltak. De nem volt időm oda menni köszönni.

A busz pont mellettük ment el és látott. Intett is a kezével.

2012. aug. 1. 13:00
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló apuka vagy???

Elismerésem ha így van.


Ha úgy adódik,beszélgess ezzel a hölggyel.Kérdezz rá hol van az apuka,mit csinál??

Szép lassan többszöri beszélgetés után kérdezd meg töle lenne e kedve egy közös sétához,játszáshoz a gyerekekkel.

Fö a bizalom!!!



Anyuka. :)

2012. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

istenem, milyen romamtikus sztori, kar hogy az ilyen ferfiak kihalofelben vannak :)

szoval amit en javaslok, es ez beszelgetes nelkul, egy kis megfigyelessel is megvalosithato, nezd meg hogy van e rajta gyuru. nagyon keves not ismerek, foleg fiatal anyukakat, akik ne hordanak a gyurujuket. ha nincs, ugy eleg konnyu a dolgod, ha megis van, figyeld meg melyik ujjan, es milyen. azert egy karikagyurut nem nehez felismerni, ha inkabb ciradas, vagy ilyen olyan koves, csavart, tul nagy stb, akkor is valoszinuleg nincs vetelytars, persze attol parja meg lehet, hogy ferjnel nincs, de ezt elso lepesben kukkold ki ovatosan. aztan majd mehet a masodik lepes, a beszelgetes, ismerkedes, ne legy tolokado, de legy hatarozott, bokolj, pl milyen szep kislany, talan az anyukajatol orokolte, akkor itt talan ki is derul, hogy van e parja, attol fuggoen hogy mit mond ra . hidd el, mi se vagyunk fabol, szeretjuk a bokokat, de a tutyimutyikat nem. az en ferjem is megmondta annak idejen egybol a frankot, azota is egyutt vagyunk :)

sok szerencset, mindenkeppen ird meg a fejlemenyeket! :)

2012. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedülálló Apuka vagy,nagyon irigylem a hölgyet:)...bocs az offért,de ezt le kellet írnom:)
2012. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%
Én is kíváncsi lennék, hogy egyedülálló vagy-e, mert ha igen megértelek. De ha nem...
2012. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, és kérdezz rá, hogy meginna-e veled egy kávét. De szerintem van párja/férje.
2012. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ritka holló a játszin egy apuka :)

Én házas vagyok, mégsem hordok gyűrűt évek óta. Ez a gyűrűs dolog nem biztos.

Próbálj beszélgetésbe elegyedni vele, és pl. mikor a gyerekek játszanak és elevenkednek csak úgy csípőből kérdezz rá hogy...."apukát is ki szokta fárasztani gondolom".....erre vagy azt mondja igen....akkor van férje, vagy megmondja hogy egyedül van.

Micsoda romantikus apuka! :) Szurkolok, és várjuk a fejleményeket!!

2012. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!