Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok? Most egy újszülött...

Láttátok? Most egy újszülött lett az áldozat!

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát négy hét lélegeztetés után nem sok esélye volt szegénynek megszületni:-(
2009. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem megerősített hír, de hiszek neki. Kései terhesség is volt(40 éves nő), a vírus gyorsan terjed, a nő örülhet, ha megmarad. Mindeközben tovább folyik annak terjesztése, hogy az oltás nem kell.
2009. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mélységes részvétem.

De már nem arról szól ez az oldal amiről kéne.

Tudom, tudom, akkor ne írjak. Rendben, így lesz és inkább szakirodalmat olvasok, mert a sok paráztatástól már hasmenésem van és kedvem sincs itt segíteni más kérdésekben, mert itthon ülök direkt hogy óvjam magam és még itt is csak a rémhírek. Tudom, hogy mindenki fél, de belül már mindenki tudja a választ hogy oltat vagy sem. Hagyjuk már ezt és segítsük a kezdő kismamikat a kérdéseikben. köszönöm

És lehet lepontozni, bár szánalmas, mert nem verseny! Nincs díj!

2009. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lett volna a csoda, ha élve születik sajnos az anyukája is alig él már :(
2009. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!