Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Nektek nem hiányzik...

Kismamák! Nektek nem hiányzik a "régi" életetek? Ami a baba előtt volt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem igazából nem az hiányzik, hanem a mostaniból az, hogy a párommal kettesben tölthessünk némi minőségi időt, mert most csak akkor vagyunk "kettesben", ha a kislányunk alszik. Az meg nem olyan :)
2012. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha maradt volna a régi életem, szerintem meg is purcanok: bulizás, piálás, cigi, egészségtelen kaják, éjszakázások, közben rengeteg munka, nulla pihenés.

Most béke van, nyugalom, egészség, semmi pia, semmi cigi, normális kaják, kiegyensúlyozott élet, nekem most jó. Két gyerekem van.

2012. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szolohoz :) En is bulizhattam volna meg az idök vegezeteig de a sors közbeszolt. 27 eves vagyok ugyhogy eppen ideje volt...

Azert hianyzik.

2012. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit. De már olyan régen volt, abban a világban már nem találnám a helyem. Öt éves már a fiam. Előtte nagyon bulizós voltam, városról városra jártam koncertekre, mindenhol megvolt a társaság, volt, hogy három nap három különböző városban buliztam :) Ezt ma már nem vállalnám be, na meg azok a régi arcok is szép lassan eltűntek, nem csak mellőlem, hanem kikoptak ők is, ahogy én :)

A közelebbi barátok, barátnők megvannak, de ők se csinálják már ezeket, pedig a többségnek még nincs gyereke.

Havonta egyszer-kétszer (de van, hogy csak két havonta egyszer) el szoktam menni szórakozni a régi szűkebb társasággal, nekem ennyi elég. Különben is, múltkor is megkaptam, hogy punczi vagyok, mert hajnali fél négykor már inkább hazamentem :D Áhh, nem hiányzik már nekem az, hogy reggel hatig buli, aztán hazamenni tusolni, aztán irány dolgozni, aztán hazaesni úgy, mint egy hulla, ebből már kinőttem. Jó elnosztalgiázni ezeken a régi időkön, de azért na, nem bírnám én ezt már.

2012. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, megjegyzem, amikor még kisebb volt, jobban bírtam. Akkor megszoktam, hogy napi 5 óránál úgysem alszom többet (nagyon éjjeli bagoly vagyok, kettő előtt nem fekszem le), és hétkor ébresztő, akármi van. Akkor se jártam el gyakrabban, de akkor jobban hiányoztak ezek a dolgok. Mostanra már nem mondhatnám.
2012. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!