Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A régi MÁV kórházban szeretnék...

A régi MÁV kórházban szeretnék szülni, ügyeleten. Mik a tapasztalataitok erről a kórházról? Végig mellettem lehet a baba? Normálisak a nővérek?

Figyelt kérdés
26 hetesek múltunk, és már ideje eldöntenem, hogy hol szüljek. Szerintetek jó döntés lehet as Máv kórház? Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 18. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted,hogy ügyeletes orvosnál...
2011. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2011. márc. 18. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de eddig is oda jártál? Mert engem is ez a kórház érdekel, de még csak 7 hetes vagyok. A 12. heti vizsgálatokra már oda szeretnék menni. Bizonyos orvoshoz kell bejelentkezni? Vagy?

2011. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan választott dokinál, de ott szültem. A szülőszobán mindenki, rendes, kedves, segítőkész, normális volt. Szülésnél végig melletted lehet valaki. Saját ruhában szültem és apa is úgy volt.

Baba végig veled lehet, napi kétszer kb. fél órára viszik el vizitre. A csecsemősök nem a legsegítőkészebbek, de ha megkéred őket, segítenek. Mindent megmutatnak.

Pelenkát és popsitörlőt kell a babának bevinni.

2010 februárban szültem ott.

2011. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.én ott szültem a kislányom ügyeletesnél és tényleg nagyon nagyon rendesek.A szüllésznők előtt le a kalappal,imádnivalók.És nekem a csecsemős osztályos sem volt problémám a pici végig mellettem volt csak a szülés utáni éjjelre vitték be.-ha gondd volt segitettek,ugyhogy most 14 hetes vagyok és megint ott fogok szülni:D
2011. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Nagyon köszönöm a válaszokat. Megjártam már Budát, és Dr. Unk Péter az 5. (végleges dokim), mert ő az egyetlen aki nem rémísztgetett azzal, hogy beteg szívvel fog születni a baba.. Megnyugtatott, és megsajnált, hogy milyen hülyékkel találkoztam eddig.. A neten nyomoztam arról, hogy ki az aki az ÁEK-ban normális, és sokan mondták, h ő az. Így telefonon kértem hozzá időpontot, és már nála maradok. Viszont a Máv-ban szeretnék szülni, amiről nagyon megoszlanak a vélemények... Főleg azt hallottam, h a dokik normálisak, de az ápolónők nagyon bunkók... Bár azt a pár napot kibírja az ember... Jó, hogy mondjátok a popsitörlőt.. :) Fel is írom.. ezt eddig senki nem mondta.. :) Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. márc. 19. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szültem ott, ügyeletesnél. Összességében elégedett vagyok, bár nem minden volt "tökéletes", de ahhoz képest, hogy mikkel rémisztgettek kellemes csalódás volt. Mindenki kedves volt (mondjuk én is mindenkivel kedves voltam). A szülésznő teljesen korrekt volt, az ügyeletes orvos is kedves volt, de ami fontosabb, hogy szakmailag jók voltak. a csecsemősök nem bájologtak ugyan, de volt egy-két nagyon kedves és mindegyik segített, amikor kértem/kérdeztem, viszont ha nem kérdezel, szólsz, akkor nem foglalkoznak veled, nem mondanak el dolgokat. Nagyon le vannak terhelve szerintem, ezért pro-aktívan utánuk kell menni. Nekem most a hathetes kontroll időpontkérés volt szívás (kicsit az az érzésem, hogy tudatosan próbálnak magánrendelésére terelni annak, akinél szültem). Egy hétig küzdöttem, mire sikerült időpontot kapnom, nem annál, akinél szültem, de nekem ez nem is volt fontos...kíváncsi vagyok, hogy fog hozzám állni az, akihez megyek. Érdemes még bent megbeszélni egy időpontot azzal, akinél szültél, bár akkor kisebb gondod is nagyobb és valószínű, hogy ugyanúgy a magánrendelésbe igyekeznek majd "becsábítani"...Na, nem szaporítom tovább a szót. Jó babavárást és könnyű szülést, egészséges babát kívánok! 5 hetes kislány anyukája.
2011. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!