Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél az orvos átvágta a...

Szülésnél az orvos átvágta a végbél záróizmokat is, mert szerinte csak így tudott kijönni a baba. Az a terület azota se a régi. Volt vkinek hasonló? Hogyan gyógyult? Van rá esély vagy ez már így marad? Egy aggódó anyuka

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem is hallottam, szerintem az nélkül is kifért volna a baba, annyian szülnek nagy babákat gátvédelemmel... Mekkora volt a baba?
2009. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen,egyik ismerősöm eleségét kereszt alakban vágták,úgy beakadt a baba.

Gyakorold a kegel tornát,azzal tudsz rajta javítani,nekem végbélsipolyom volt,műtét után alig tudtam tartani magam ez segített...

2009. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A dokid szerintem nem jól vágott azért nem fért ki a baba. Intimtornát próbáld ki szerintem is!
2009. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is igy jártam.

Neked mi segített végül?mitől gyógyult meg?

2009. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szakorvos azt mondta sajnos ezzel kell együttélnem (28 éves vagyok), mert már nem lehet visszacsinálni, ugyanis a simaizmok nem tudják ilyen esetben visszanyerni már a rugalmasságukat. Max szülés után közvetlenül lehetett volna műteni, de akkor se biztos a siker. De mivel senki nem szólt akkor nekem, hogy átágták ott azokat az izmokat, így nem is tudtam(szerintem se nekem kellett volna tudnom, nem vagyok orvos és sajna megbíztam a választott nőgyógyászomban). Szoptatás befejezése után elektromos kezelésekre kell majd járnom, azzal kicsit javulhat, esetleg.
2009. dec. 1. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú,sajnálom...

Én 2 éve szűltem,sajnos nekem is hasonló a dolog:-(

bár még nem voltam dokinál,ha megyek majd rákérdezek dologra.Még én is szoptatok,igy megvárom a "szopcsi végét" s majd akkor megyek.

Szivem szerint 2 dokihoz is elmennék,ahhoz,akinél szültem,s egy másikhoz is,h mint"kivülálló" mi a véleménye,mit szól a dologhoz..

A legjobbakat kivánom és köszi h irtál:-)

2009. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!