Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pierre Cardin 692-nek a...

A pierre Cardin 692-nek a sportrészét lehet fektetni, vagy az a fajta, ahol ülve döntöm a babát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem az egészet döntöd 3 fokozatban, de már egy év távlatából nem vennék rá mérget. Mindegy, jó kis kocsi! Nézz meg egy YouTube videót!
2012. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ülve döntöd!
2012. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de ha vízszintesbe teszed, az ülőfelület is állítható, legalábbis a miénken.
2012. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a választ. Ez azt jelenti, hogy a lábak vízszintesen vannak, egy síkban a hátával? Vagyis nem úgy néz ki a baba, mintha egy kisszéken ülve fektettem volna le...? Bocsi, de jobban nem tudtam megfogalmazni:)
2012. aug. 4. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. A háttámlát nem lehet külön dönteni, tehát az egész "széket" döntöd, vagyis a lába fent marad. Ezért újszülöttnek ott van a mózes része. Nekünk ilyen kocsink van, a fiam kb. 6-7 hónapos volt, mikor a sport részét elkezdtük használni először még a 3. fokozatba döntve. Kényelmes volt neki. Szerintem nekünk is kényelmes úgy feküdni, hogy nem egyenesen van a lábunk, és hanyatt fekszünk, hanem kicsit felpócoljuk...


Aztán ahogy nőtt, már nem volt túl jó a 3. fokozat, majd már a 2. sem. 14 hónapos korában vettünk egy könnyebb sport babakocsit, aminek a háttámláját lehetett dönteni, ha elaludt benne, akkor döntöttem le a háttámlát, de abban meg ugye lóg a lába... az sem túl jó, de ez van. Nem is sokáig használtunk babakocsit.


Most a lányomnak sem veszek másikat, bár ő előbb születik, szóval már nagyobb lesz, mikor jön a tavasz, vele már nem tudom, hogy bírom ki a mózessel télen.... A fiam novemberi, ezért pont a telet át tudtuk vészelni a mózessel.

2012. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ettől is félek, szeptemberi lesz a kisfiam, kihúzzuk a mózessel a télen? El fog férni benne? Annyira tanácstalan vagyok, pedig az idő már sürget, és egyszerűen nem tudom milyen babakocsit vegyek...
2012. aug. 7. 15:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsótól még annyit hadd kérdezzek, hogy mit jelentenek ezek a fokozatok?
2012. aug. 7. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: a lányom augusztusi lesz, és muszáj lesz kihúzni a telet a mózessel :o)) Bár tavasszal egy kis ideig a hordozót használtuk amíg a fiam kicsi volt még a sport részhez, de a sport részhez is van téli lábvédő. Tehát a minden kötél szakad, és még február-márciusban is hideg lesz, és már nem bírják a mózest, akkor sem fognak fázni :o)


A 3 fokozat azt jelenti, hogy a soport része ugye ülő, és le tudod dönteni még két fokozatban, egy középállásba és egy fekvőbe. Tény, hogy ennek a kocsinak a sport része nem újszülötteknek való, de 5-7 hónapos korban már tudnak benne ülni, feküdni.

Nekem mondjuk kicsit nyikorog, de remélem azért még egy évet kibír. Amit nagyon szerettem benne, hogy befért az autónkba, ezért is választottuk, és a kerekei is jók ezeken a lakótelepi szuper járdákon. A hóban már necces, de azért abban is közlekedtünk.

2012. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!