Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 éves gyermekednek van...

4 éves gyermekednek van barátja, játszótársa? Honnan ismeritek őt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 07:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

2 "igazi" barátja van a fiamnak.

A kislány barátját 3 hónapos korában "szereztük",a nagyobb fiam bölcsis gondozónője az anyuka,egyszer a házunk előtt összetalálkoztunk,azóta barátok ők is ,és mi anyukák is azok lettünk,gyakran megyünk együtt kirándulni,gyerekes programokra.A kislány 3 hónappal idősebb.

A kisfiú barátját az interneten ismertük meg,egy babás fórumon.Idővel kiderült,hogy ők is közel laknak,és 7 hónapos koruktól "barátok". Velük nem találkozunk olyan gyakran mióta mind a ketten újra dolgozunk,de szinte naponta beszélünk,és évente többször megyünk együtt kirándulni,nyaralni.

Kisfiam 2 évig volt bölcsis,de ott nem szerezett barátokat,én sem ismerkedtem ott szívesen,mert egyrészt sokat volt beteg a fiam,másrészt olyan a beosztásom,hogy nem tudtunk volna összejárni.

Most kezdi az ovit,kiderült,hogy a szomszéd kisfiúval jár majd egy csoportba,így remélhetőleg barátok lesznek majd:)


Egyébként nem vagyok az a nagyon barátkozós fajta,van egy 4 évvel idősebb tesó,így a szabadidőnk,mióta iskolás eléggé kötött.A játszóterezést pedig nagyon unom már:)


Csak azt tudom ajánlani,hogy szólíts meg embereket,vagy tereld arra a gyerkőcöt,ahol hasonló korú gyerekeket látsz,ők megoldják:)

2012. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!