Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem sport...

Ajánlanátok nekem sport babakocsit?

Figyelt kérdés

Annyi a kritérium, hogy könnyen tolható legyen 1 kézzel, a kupoláján elöl legyen egy kis plusz árnyékoló és viszonylag kicsire csukódjon.

15 hós kislányomnak kellene, és nem szeretném, ha ilyen kis nyomorgós kocsi lenne.


2011. máj. 15. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem abc design take off van, nem tudom, hogy lehet-e meg kapni, mi ket eve vettuk.

Kb az osszes feltetelnek megfelel, amit mondtal, nagyon kicsire osszecsukhato, minosegi babakocsi, konnyen iranyithato fel kezzel, a kupolaja egesz jol elore jo, bar mi hasznalunk hozza napernyot is, igy a tuti. Tenyleg csak a legjobbakat tudom rola mondani, igaz, hogy az ara is ennek megfelelo (legalabbis amikor mi vettuk igencsak huzos volt egy sportbabakocsiert, akkor en 50 vagy 60 ezerert vettem meg, mar nem emlekszem pontosan, de tavaly mar lattam 30 ezerert is valahol neten.

2011. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!