Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó sport babakocsit?

Ajánlanátok jó sport babakocsit?

Figyelt kérdés

Árban kb. 19-20 ezerig tudok elmenni. És annyira szeretnék olyat, ami karfás (nem tálcás) és plusz kicsúszásgátlója van. Igazából én csak a bertoni piccadilly-t találtam, ez tetszik is, csak egy pici hibáját látom, hogy nagyon pici a bevásárló kosár. [link]

Tudtok valami jót?

Előre is köszönöm.


2011. máj. 3. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
baby design travel, mi imádjuk!
2011. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, csak más színűben:


[link]


Én nagyon szeretem, könnyű, könnyű tolni egy kézzel is. Azt kellett megszoknom, hogy a korábbi sportkocsinknak a hátsó kerekei álltak ki (szélesebbek a váznál) ennek meg az elsők. De pár használat után már tudtam hol vannak a kocsi határai :o) Persze ha van nagyobb sportkocsitok, csak könnyebbet szeretnél, akkor ahhoz képest tuti fapados lesz, de megszokás kérdése. A fiam jókat alszik ebben is.

Nekem szempont volt az egybe tolókar, és hogy beférjen a csomagtartóba, mégis viszonylag nagy kerekei vannak.

2011. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A baby design nem tetszik, meg annyit már nem szánnék rá. Viszont a shopper nagyon tetszik, de úgy látom most csak ebben a színben van :-(

2011. máj. 4. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez már kifutó modell, nekünk bordó van, még tavasszal vettük, mostmár nem nagyon látom. De van az újjabb modell is, zöld, bézs színben, csak az már 24000.
2011. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!