Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dilemma: Melyik orvosnál...

Dilemma: Melyik orvosnál maradjak?

Figyelt kérdés
15 éve járok ugyanahhoz az orvoshoz, egészen pontosan akkor választottam még 20 évesen, amikor volt az első méhen kívüli terhességem. Mivel a múlt hónapban terhességet állapított meg, a korábbi probléma miatt nagy körültekintéssel vizsgált, többször ultrahangozott, de Ő közben szabadságra ment. Sajnos a szabadsága ideje alatt kiderült, hogy megint méhen kívüli terhességről van szó, így az idő alatt meg is műtöttek. Természetesen az az orvos is most ment szabadságra aki műtött, de mondta, hogy keressem fel amint vissza jött és beszélünk a beültetés lehetőségéről. Most igazából nem tudom mit csináljak, melyiknél maradjak. A korábbi dokim szülész-nőgyógyász főorvos, még fel sem hívtam, hogy mi történt, bár szerintem tudja, mert manapság minden infó beérkezik hozzá számítógépen. Aki műtött nem tudtam vele rendesen beszélni, bár többször benézett hozzám a kórterembe, de utolsó napon mondta, hogy el kell rohannia, odaadta a névjegykártyáját. A pénzt sem volt lehetőségem odaadni. Az utóbbi szakorvos jelölt. Bármelyiknél is maradok, azt sem tudom hogy rendezzem le. Ha az újat választom, felhívjam a régit? Ha maradok a réginél, mit fog gondolni a másik. Vagy túl agonizálom a dolgot?
2012. aug. 6. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Képzeld el azt a helyzetet, hogy nagy bajban vagy, és orvosi segítség szükségeltetik. Melyiknek a számát keresnéd ki először a telefonodban? Na, őt válaszd! Bármelyik is legyen, a másiknak mondd meg, hogy hogyan döntöttél és köszönd meg a segítségét, amit eddig érted tett. Szerintem így lenne korrekt.
2012. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!