Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok rólam?

Ti mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés
22éves fiatal anyuka vagyok. 19évesen szültem a gyerkőcömet amit nem bántam meg mert szerettük volna a babát.A férjemmel 8éve vagyunk együtt.És a napokban felvetődött még egy gyerkőc gondolata. Ha sikerülne akkor 23évesen szülném a következőt (ha minden jól megy).Ti mit gondolnátok rólam hogy ha ennyi idősen 2gyerekem lenne? Igazából anyámtól félek. Mikor az elsővel terhes lettem akkor is elmondott mindennek aztán most ő imádja a legjobban a kicsit.Tudom nem kéne ezen rágódnom mert már saját családom van de megmondom őszintén anyámtól mindig féltem hogy mihez mit szól vagy hogy reagál rá. :(

2012. aug. 8. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi a Déditől félünk (Párom mamája). Már a 3. babától is kibukott....

Hogy rólam mit gondolnak,valahol nem érdekel. Akiben van annyi,hogy a szemembe jegyezze meg a dolgokat,annak válaszolok,aztán érje be ennyivel!



Üdv: szeptemberben lesz 26 éves,3 lányos,14hkm :-)

2012. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha megtehetitek és mind a keetten szeretnétek még egy babát akkor nincs min gondolkozni :-) Én most vagyok 21 és 30hkm anyuéktól én is tartottam, mert mindig mondták, hogy még ne, meg még ráérünk, de mindig is fiatalon akartam anyuka lenni:-) És mint utólag kiderült ők is vágytak már egy unokára:-) Anyukádnak nemigazán van hozzá köze, ha már nem vele laktok. Lehet, hogy ezt már könnyebben fogja feldolgozni, hiszen mondod, hogy a kicsit is mennyire szereti:-) Ha mégis nehézkesen menne a dolog esetleg emlékeztesd, hogy mennyire ellene volt az elsőnek, most meg hogy szereti talán ez hatna rá:-) És szerintem nagyon jó dolog, hogy ennyi idősen bemernétek vállalni még egy picit:-)
2012. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz senkivel.ez a te/ti életetek nem másé.ha szeretnétek a babát,válaljátok sak.

én 22 voltam mikor az elsőt szültem,házasság nélkül ráadásul,csak együtt éltünk apával,most megint terhes vagyok.pont 26 leszek mikor születni fog(azaz kb,mert szülinapom elött 1 nappal vagyok kiírva).nem érdeke,hogy ki mit szól,szólt.sőt ismerek olyant aki 24 évesen 2 gyerekes anyuka volt már bőven.

szóval szerintem vágjatok bele nyugodtan.ha valakinek nem tetszik,majd úgy is megszokja :)))

2012. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azért általában ritka h minden családban minden gyereknek örülnek a nagyszülők,a rokonok.Halkan megjegyzem 30évesen második gyermekemet várom és a 80éves nagyanyám kibukott h minek az és hasonló korú,házasságba második gyereket vállaló anyukákra is azt mondja h felcsinálták...Régen 23évesen már simán volt 2gyereke a nőknek,ha fel vagytok rá készülve,csak az a fontos h a pároddal mit gondoltok erről,8év van mögöttetek,mindketten akarjátok,van egy hároméves gyermeked,tudod mit vállalsz,hajrá!ne törődjetek senkivel,anyud majd ezt a babát is megszereti!
2012. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Válaszom: NE FOGLALKOZZ SENKIVEL!!


Ez a Te életed, ebbe már nem szólhat édesanyád bele, pláne, ha már a második lenne. :)


Simán vállaljátok be, ha a tesó minden vágyatok.

2012. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Szia! 19 éves vagyok és 31 hetes állapotos!Anyukám nagyon nem jól fogadta a hírt.El akarta hogy vetessem!Most már megbékélt ahogy nő a hasam,és egyre jobban várja ő is!Én személy szerint nem gondolnák semmi rosszat rólad!Az anyaságtól szebb nincs.Az én szememben mindig jobb benyomást kelt egy fiatal anyuka amikor sétál a gyerekével meg a párjával...mint egy 40 éves aki akkor szül...ÉS EZZEL NEM MEGBÁNTANI AKAROK SENKIT! EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!

A helyedben vállalnám a következő babát!Üdv

2012. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző voltam.

21 éves vagyok, és minden álmom lenne egy baba, én még várok egy kicsit, hogy párom is 100%-ig vágyjon rá.

Viszont a helyedben én nem gondolkoznék ezen.

Az én esetemben apu lenne necces. Gyerekkoromban állandóan megjegyezte, hogy azt a szégyent nem szeretné megélni, hogy belőle nagyapát csináljak.

Ezek után és is tartok tőle, de ha baba van, engem ez marhára nem érdekel. Nem neki szülök unokát, hanem gyereket saját magamnak.

2012. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, 5. és 7.válaszoló voltam. :)
2012. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon aranyosak és megnyugtatók voltatok! :)
2012. aug. 8. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!