Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok rólam a helyében? Durva hogy megtettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval van egy srác akivel kb 3 hete ismerkedtem meg egy buliba akkor smároltunk stb.Akkor nagyon oda lettem érte minden nap csak rá gondoltam direkt mentem bulizni hogy hát ha találkozunk de aztán nem volt ott!Megfogattam ha kedvez a szerencse találkozunk és rámászok mert nagyon vonzódok hozzá és csak rajta járt az eszem!Most hétvégén kedvezett a szerencse ott volt és már rá is tapadtam úgy éreztem hogy ő is azt érzi amit én és mondta is bár lehet hogy hazudott nem tudom!Na az a lényeg hogy annyira elcsavarta a fejem hogy képes voltam szexelni vele egy parkban!Szóval másnap felhívott hogy ma is megyek-e buliba,mert akkor ő is eljön!El is jött de most nem szexeltem vele pedig rá akart venni!Szóval azt mondta felhív de még nem tette és szerintem akkor annyi volt nem érdeklem sőt biztos egy ribancnak hisz!Pedig én imádom!18/L
2011. aug. 15. 23:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
szar ügy
2011. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Úgy néz ki, hogy ha nem kap szexet, nem érdekled.
2011. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 x) ***** válasza:
100%
Szerintem csak kihasznált... a legtöbb ilyen buliban vonagló bájgúnárnak csak a szexre kellenek a lányok :/
2011. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Jószándékú ***** válasza:
100%
Amit akart, azt már megkapta, majd ha hiánya lesz, akkor felhív. Akkor majd rajtad múlik, hogy leszel-e annyira hülye, hogy megint a parkban kössetek ki.
2011. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok ribanckám.
2011. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
és ha azt mered vissza írni,"hogy nem vagyok ribanc" szájba verlek.
2011. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc!Gyere verjél szájba!Már csak azért is vissza írom!Képzeld tudom ,hogy ez durva hogy megtettem de ettől még nem érzem magam annak tudod miért mert komolyan mondom hogy imádom azt a srácot nem tudom mi van velem!
2011. aug. 16. 00:05
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
na várj csak ribancom ha találkozunk egyszer az életben valahol valamikor nem fogom vissza magam.
2011. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 napietus ***** válasza:
49%
figyelj kisszívem: úgy viselkedtél, mint egy krva. tehát ő úgy is viselkedett Veled, ahogy a krvákkal szoktak. ennyi az egész.
2011. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Várom a találkozást!B.zikám!Te szájba versz én meg szájba rúglak!Jó lesz meglátod!
2011. aug. 16. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!