Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeket tartasz ideális...

Hány gyermeket tartasz ideálisnak a saját esetedben? Mennyit szeretnél, és mennyi az amit tudatosan is vállalsz/vállalnál?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes terhes vagyok az első babámmal és szeretnék majd idővel még egyet!Szóval 2
2012. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt vállaltunk,itt most meg is állunk,majd,évek múltán tárgyalunk egy harmadikról,őt abszolút az anyagiak fogják befolyásolni h jöhet-e vagy marad kettő.
2012. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet, mert már elmúltam 35 és még nem szültem, nem volt kinek. (Most már van.)
2012. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-at szeretnénk, de lehet nem lesz tesója a lányomnak. :(
2012. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt gyerekem hármat szerettem volna. Mikor megszületett a lányom már csak kettőt. Most meg már nem akarok többet!

Sokszor ehhez az egyhez sincs energiám,totál kimerült vagyok! Lassan 3éves,és fél percet nincs nyugton,aludni nem akar,piciként igazi sírós baba volt. Még egyszer nem szeretném ezeket!!!

2012. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem szeretnék, ha nekem kell megszülnöm. A férjem kettőt, vagy hármat akar. Az anyagi körülményeink nullát engednek meg. Végül ebből lesz egy szem gyermek.
2012. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most várom az elsőt. Nagy családhoz vagyunk szokva a párom is és én is de 3gyereket szeretnénk "csak". Ha az anyagiak engednék vallalnék többet is, de fel is kell őket nevelni... A másodikra így is 3-4 évet várnunk kell még...

30hkm

2012. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

2-t tartok ideálisnak. Vagyis ha anyagilag és segítségben sok van akkor még 3at is ideálisnak tartok csak nálunk ha anyagiak meg is lennének /vannak segítségünk akkor se lesz.

Így 2.

2012. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
3-at terveztünk, kettő van, anyagi szempontból most többet nem vállalunk, így a kettőnek megvan mindene, egész jól élünk, van rá lehetőségünk, hogy még jobb legyen, ha úgy alakul pár év múlva jöhet még egy harmadik. :)) Én még 6 évet engedélyezek magamnak, akkor leszek 35 éves, ha addig nem lesz harmadik, akkor utána már tuti nem.
2012. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Akiknek kettő, vagy három gyerekük van, azok mit dolgoznak? (Én is gazdag akarok lenni!!!)
2012. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!