Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem pisil máshol a...

Miért nem pisil máshol a kisfiam, még akkor se ha visszük a saját bilit?

Figyelt kérdés

Későn lett szobatiszta, mindjárt tölti a 4-et viszont 3 het egyik pillanatról a másikra szobatiszta lett.

Olyan szinten hogy pénteken még csak nem is zavarta ha bepisilt, vagy bekakilt, szombat délelőtt még össze pisilte az ágyunkat, este magától szó nélkül ráült a bilire, és azóta se nappal se éjjel nem volt baleset.

Viszont csak itthon hajlandó a dolgát végezni, ellenben úgy tűnik bármeddig képes vissza tartani.

Nem egész egy héttel azután hogy elkezdett bilizni, elkellet mennünk itthonról.Délben indultunk, de addig nem pisilt, nem kakilt így biztos ami biztos alapon adtam rá pelust.Este 6-kor értünk haza, és a legnagyobb meglepetésemre a pelus száraz volt, viszont itthon egymás után 3x tele pisilte a bilit.Tegnap voltunk a nagymamánál, direkt vittem a bilijét, de nem volt hajlandó pisilni ott sem.csak este itthon.

Normális ez?Ettől nem lehet baja?Meddig tarthat ez?

Hó végén tervezzük meglátogatni a másik nagyit.Mivel elég messze lakik, 3 napra megyünk.Aggódom kicsit.Ugyen nem létezik hogy ott se fog pisilni?Egy idő után már csak nem bírja.


2012. aug. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hű ez azért durva, próbáld rávenni az állva pisilésre. A fiamat így pisiltetem máshol, és élvezettel céloz(segítséggel) Hátha ez segít.
2012. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az állva pisilésről még csak hallani sem akar, főleg máshol.

Most hogy mentünk a mamához (a falu másik vége, gyalog), mivel nem pisilt indulás elött útközben kérdezgettem hogy kell-e pisilni.Egyszer mondta hogy igen, mondtam akkor gyere pisiljük le a bokrot.Még arra is azt mondta hogy jó, de amint hozzá értem a nadrágjához azt mondta inkább nem is kell.A mamánál meg már végig azt mondta hogy nem kell neki pisilni.Pedig ott volt a bilije, mondtam neki hogy ha szégyenlős a mama elött akkor bezárkózhat a szobába, de nem.

2012. aug. 3. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj, akkor csak remélem hamar megszokja, hogy pisilne kell, nem csak napi egyszer, ha úgy jön ki a lépés.

És kérdezd meg ezt a védőnőtől, gyerekorvostól, mit lehet erre tenni.

Kitartást

2012. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudok erdembe valaszolni de nalunk is ez a problema. 3 eves a fiam,eddig semmi hajlandosagot nem mutatott a szobatisztasagra de most lett 3 eves es ugy gondoltam,hogy ismet megprobaljuk. Itthon mar gyonyoruen pisil a wc-be,bilibe, szol ha kell neki de mashol, idegen helyen nem akar. Pedig en is viszem a wc szukitot meg mindent. Mar kinomba adtam ra en is bugyi pelust de tok szaraz volt mire hazajottunk de akkor pisilt tobbszor is egymas utan. Felek en is ,hogy ebbol baj lesz.

Ugyhogy bocsi,hogy segiteni nem tudtam de lasd nem vagy egyedul. En kerdeztem az orvost azt mondta,hogy szerinte par het mulva megoldodik a problema magatol amikor teljesen termeszetes lesz nekik a szobatisztasag. Remelem igy lesz.

2012. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én is csak bizakodni tudok.Remélem megoldódik, vagy a 3 napos mama látogatás segít a dolgon.
2012. aug. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!