Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3,5 órás vonatutat bevállalnát...

3,5 órás vonatutat bevállalnátok egy másfél évessel?

Figyelt kérdés
Apát látogatnánk meg, mert messze dolgozik, és közben kicsit, kikapcsolódnánk, szinte olyan lenne, mint egy nyaralás. Pár napot töltenénk nála, és utána szintén vonattal jönnénk haza. Csak félek a dologtól, bár jönne a nagyi is velünk, de még sosem utazott a kicsi vonaton, hát még ennyit! Kérdés, hogy el tudna-e aludni, babakocsit nem vinnék, mert ki tudja, hogy fölférünk-e vele (ne ott derüljön ki, hogy nem megy föl a kocsi), talán félne a vonattól, a csomagokat is cipelni kellene...szóval sok az aggályom ezzel kapcsolatban. Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?
2012. aug. 9. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiaim nagyon szerették a vonatozást,mikor kisebbek voltak,mindig vittünk babakocsit is.Mesekártya volt nálunk mindig,meg valamilyen puzzle.Nálunk sosem volt gond szerencsére.Szeretni fogja szerintem:)
2012. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek kb alvásidőben. És már miért ne férne fel a babakocsi? Cuccot pedig ne sokat vigyél, ruhát-pelenka kellékeket egy utazó táskányit, plusz egy kisebb táskát kajának innivalónak, ilyeneknek. Így én simán bevállalnám, hiszen lesz egy segítséged. Babakocsira felakasztod a kézitáskát, az utazót meg viszi anyukád, vagy fordítva.
2012. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak nekünk a multifunkciós babakocsink van, annak használjuk a sport részét, és sajnos a fülkés kocsikra nem fér be a folyosóra, mert jó széles kocsi nagy kerekekkel. Ezért meg nem akarok venni egy esernyőre csukható kis kocsit. Az utazás időpontja is fix oda is és vissza is, hiszen csak egyetlen közvetlen járat megy a célállomásra, a pesten való átbumlizást, átszállást pedig végképp nem merem vállalni a kicsivel, szóval vagy ezzel a vonattal megyünk, vagy nem megyünk.
2012. aug. 9. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretné..nekem is 18 hós a fiam. repülőn se volt gondvele pedig az szűkösebb mint egy vonat..És a fiam egy örökmozgó jószág..a vonaton meg van ablak..nézelődhet..lehet mesélni neki hogy mi mellett mentek el..kevdenc játékok kéznél legyenek..vállald be!egy esernyőre csukható kocsi amugy használtan meglepődnél milyen olcsó!:)
2012. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is simán elindulnék. vonaton még éppen nem ült,de ennél sokkal hosszabbat is utazott már más járműveken. (pl. buszon is, sztm az rosszabb, mint a vonat) vigyetek játékot, könyvet, enni-inni valót és nem lesz semmi gond.
2012. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen nekivágnék. És ha van még idő rá, és anyagi lehetőség, mindenképpen beruháznék egy esernyőkocsira, akár egy használtra is. Később úgyis kelleni fog.
2012. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly 2évessel és egy 4hónapossal indultunk le Balatonra. Mind a kettő élvezte. A nagy az apját nyúzta, a kicsi az utasokkal szemezett.

Mi egy nagy táskába cuccoltunk 4emberre, plusz a táskámba a feltétlen fontos dolgokat(pelenkázáshoz, kaja, játék)

A nagynak vettem indulás előtt utazó rajzolós készletet(mini ceruzák, vázlatfüzet) azzal is jól elvolt, na meg aludt. És egyáltalán nem félt a vonatozástól egyik se, nagyon érdekelte őket:)

2012. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!