Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a zimankó. Ti hogy csinálj...

Jön a zimankó. Ti hogy csináljátok, hogy a másfél órás séta, játszótér stb. alatt nem hűl ihatatlanra a babátok vize/teája?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Termoszba beleteszem a teát vizet stb. és ha kér akkor öntök neki pohárba de szerintem a cumisüvegbe is öntheted.
2010. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
otthon megitatom meleg teával és másfél órát kibar amig hazaérünk. persze van tartalék a táskában, ha mégis kéne.
2010. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én termosztáskában viszem, az üveg mellé teszek eg üveg meleg vizet fűtőtestnek. Avent termosztáskám van. Amibe két üveg fér.
2010. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ilyenem van 2db és nagyon jó, egyik a teának másik a tejcsinek...


[link]

2010. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Nekünk Nuby füles, csőrös itató van, bazi széles, nem fér el semmiben! A fiam nem bír ki 1,5 órát ivás nélkül. Na, majd kitalálok valamit!

2010. nov. 23. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Sztem az Aventban elférne, végül is két üvegnek találták ki :)
2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nuby szívószálas termoszunk van, abból bátran tud inni. Igaz még nem próbáltam ki, hogy mennyire és meddig tartja a hőt.
2010. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kabátzsebben.

Indulás előtt iszik itthon, aztán az úton legfeljebb 1x. De nagy hidegben amúgy sem lesztek kint sokáig, szerintem kibír így 1 órát. A termosz egyébként jó ötlet, ha amúgy táskát viszel magaddal (én nem szoktam).

2010. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A játszótéren láttam egy anyukát aki alufoliába tekerte.Még nem probáltam személyesen de lehet hasznos.
2010. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vettem babatermoszt, amibe bele tudod tenni a cumisüveget és megtartja a hőt. Kb. ezer forint volt, bármelyik bababoltban találsz, talán még a DM-ben, Rossmannban is van.
2010. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!