Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utazott már valaki a gyerkőcei...

Utazott már valaki a gyerkőceivel Horvátországba úgy, hogy vonattal ment, az autót pedig szintén vonat vitte?

Figyelt kérdés
Megéri így menni?Vagy inkább kocsival?Két picivel megyünk majd, és kényelmesebbnek gondolom, minthogy a gyerekek több órát hátul ücsörögjenek.

2012. aug. 9. 13:41
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy ilyen vonat csak Zágráb és Split között közlekedik, magyarán Zágrábig biztos le kell mennetek kocsival (ha minden igaz). Így viszont én ezt gondolom nem éri meg.
2012. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg?Hát akkor tényleg nem éri meg.Köszi!
2012. aug. 9. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Pestről megy vonat azt hiszem Zágrábig.De tuti megy!!
2012. aug. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is utánanéztem a neten.Tényleg megy, csak az árát stb személyesen mondják meg a vasútnál.Gondolom a kocsi nagysága, súlya stb befolyásolja.
2012. aug. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!