Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neked is engedélyt kell...

Neked is engedélyt kell kérned a férjedtől, ha fodrászhoz, kozmetikushoz szeretnél menni?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve. 29 éves vagyok, 7 éve férjnél, és konkrétan akkor mehetek el fodrászhoz, kozmetikushoz, ha a férjem jóvá hagyja. Különben kitör a botrány, ordibál, és szerinte ilyen felesleges dolgokra miért költök.

Februárban voltam utoljára levágatni a hajam :(.


2012. aug. 10. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol? Van saját keresetet? Mennyire éltek könnyen anyagilag? A férjed is spórol magán vagy csak rajtad?
2012. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megbeszéljük, mert addig vigyázni kell a gyerekekre, meg úgy általában minden kiadást átbeszélünk, de én kezelem a pénzt, szóval ha nem futja rá akkor elhalasztom.
2012. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le a férjeddel egy alapos beszélgetésre, mert egy jó házasságban ilyennek nem lenne szabad előfordulnia.

Nem megengedhető a botrány, ordibálás sem. Szerintem. Mondd el neki, mi bánt, és ez hosszú távon nem lesz jó.

Amúgy hogy éltek? Megengedhetitek magatoknak? Gondolom igen, azért vagy elkenődve.

Engem a férjem küldene, menjek magamnak programot csinálni, addig vig

2012. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok 5 éve 3 gyerekkel. A férjem jól keres, az én bevételem a tgyással+családival együtt 185000 ft.

Egyszerűen nevetséges ez a helyzet.

Magán is spórol, de sztem ez nem normlális.

pl. 2 hónapig lyukas cipőben járt, bár tudtunk volna venni helyette újat.

2012. aug. 10. 11:02
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

... vigyáz a gyerekre, de én nem megyek, és nem is szívesen váráolok mostanában magamnak, mert nálunk most irtó kevés a pénz. De ha vennék ezt-azt, nem lenne gond.

Üljetek le, komolyan.

2012. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem csak annyiban kell kérnem engedélyt hogy addig vigyázzon a lányunkra.De ha megyek sokszor eljön velünk ő is,mert ő is ahhoz a csajhoz járt ahova én. Elkisér,beköszön és megy a nagyihoz.(Ott lakik a másik házban.) S amikor szólok hogy végeztem lejön elénk és megyünk a nagyihoz együtt.Panellakásban vvan a fodrászat. Én egyébként nem is tudom,fodrásznál már 3éve nem voltam,kozmetikában 1 éve.Egyébként ha van saját kereseted akkor miért ne mehetnél el saját pénzedből akkor amikor akarsz?Én 26L,2éves kicsi anyukája,3éve házas..Ő egyébként örül ha elmegyek,mert látja az "eredményt" s örül ha boldognak lát a megszépülés miatt..:)
2012. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
3+5. vagyok: kicsit zizzent a férjed, ugye? :-) Nem akarom bántani, de furcsa helyzet. Lyukas cipő... A gyerekeken nem spórol?
2012. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

És most itthon sírok.

A 2 nagy ma a nagyszülőkkel van, így gondoltam csak a 4 hónapost kell magammal vinnem, mert elég nehéz megoldanom, h a gyerekekre vigyázzon vki.

A férjemnek stresszes a munkája, így heti 2 este úszni jár, 2 este németre.

Mindig én vagyok a gyerekekkel, ő ha hazajön, fáradtam bedől az ágyba.

Én is fáradt vagyok, és tudom,h értünk dolgozik, de fáradt vagyok, meggyötört, és szeretnék csak egy kicsit nem 100 évesnek kinézni.

2012. aug. 10. 11:07
 9/23 A kérdező kommentje:

a gyerekeken nem, bár néha kicsit kiakad, ha játékot veszek nekik (konkrétan kb félévente kapnak 1-1 új játékot).

most persze kerítésre spórolunk, de ez nem jelenti azt, h rendetlennek is kell lennünk.

2012. aug. 10. 11:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben igenis elmennék, és nem kérnék engedélyt tőle. Ha kitör a balhé, majd megbékél. Egyszer úgyis megszokja. Ha neki jár az úszás, német, akkor neked is a kikapcsolódás! Az övé is pénzbe kerül, a tiéd is, csak épp a tiéd nem olyan gyakori.

Légy határozott, és egy idő után rájön, hogy nem tud annyira hatalma alatt tartani. Szerintem ott vagy.... Ne sírj, állj ki magadért. Ha nem teszed, később rosszabb lehet.

2012. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!