Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időközönként jártok,...

Milyen időközönként jártok, kozmetikushoz, fodrászhoz, manikűr-pedikűröshöz, szoliba? És miket csináltattok ott?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1x kozmetikushoz,h kinyomja a ragyáimat :)
2010. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
kozmetikushoz megy fene, csak tönkreteszi a bőrömet. Egyszer voltam azt is megbántam. Lehet hogy a kencék jo, de a legtöbb kozmetikus ugy megnyomkodja az ember arcát hogy tiszta sebes lesz aztan meg heges. Hálistennek már a ragyák elmúltak igy erre nincs szükségem. Fodrászhoz kb havonta járok, de édesanyám meg pl 2hetente. Szoliba egyálatlán nem járok, inkább a természetes nap. A szolibarna szerintem csunya. Manikűrt magamnak csinálom és a pedikürt is.
2010. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Havonta:Fodrász(vágás,festés) kozmetikus(arckezelés:ragyanyomkodás pakolások stb szemöldök szedés műszempilla néha)

Három hetente műkörmös Szoliba nem járok

2010. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

kozmetikus; hetente:szemölödök gyanta

fodrász; 3havonta (magamnak vágom a frufrum)

manikűr: havonta: műköröm

pedikür; -

szoli: hetente 7perc

2010. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikushoz nem járok, mert szép a bőrőm. Manikűröshöz szintén nem és pedikűröshöz sem. Nagyon szép erős, hosszú körmeim vannak. Imádom a körömlakkokat és a kéz és lábápolási dolgokat. Magamnak festem és díszítem kövekket vagy bármivel mindig. A lábamat szoktam ápolni. Van egy csomó habkövem, különböző sarokreszelőim és krémem.

2 hetente szoktam festeni a körmöm a kezemen és a lábamon és hetente ápolom a sarkam.

Fodrászhoz 3 havonta szoktam járni, még pedig az évszakok végén. Melegollós hajvágást szoktam kérni és általában a végéből vágatok egy fél centit. Most fogok majd 28-án menni :)

Szoláriumba nem járok több ok miatt.

1, kreol bőröm van

2, van 1-2 anyajegyem és nem szeretném ha bármi bajuk lenne

3, úgy hallottam káros a szoli és nem szeretnék idősebbnek kinézni majd pár év múlva, mint amennyi valójában is vagyok.

Életemben 1x voltam szoláriumban, de akkor is azért, mert nyertem 5 percet :D


18/L

2010. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem járok semelyikhez sem. Illetve hát fodrász, anyám fodrász volt régen, így bulik előtt ő csinálja meg a hajamat.
2010. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Több mint 10 év után most voltam először kozmetikusnál. Meg is bántam. Mitesszereket tisztított, de úgy hogy az állam 2 nap múlva tele volt begyulladt pattanásokkal, és a bőröm is ugyanolyan maradt.

Fodrászhoz 3 havonta járok, manikűröshöz 3 hetente, pedikűrre, szoliba soha.

2010. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kozmetikushoz ált. félévente hogy kicsit javítson a szemöldökömön:D fodrászhoz havonta manikűröshöz pedikűröshöz nem járok minek:D nem szeretem a műkörmöt meg nincs is rá pénzem inkább ruhát veszek belőle:D
2010. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és szoliba hetente akár többször is
2010. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz nem járok, mert az arcbőröm szép. Manikűr-pedikűröshöz sem, ha kifestem a körmöm az egyszínű, és nem szeretem a műkörmöt. Szoláriumba sem járok, a bőröm mindig is fehér volt, de most egy pici barnaságot sikerült összeszednem a kezemre és a lábfejemre:) Fodrászhoz 3-4 havonta járok, szeretem a hosszú hajat:)

15/L

2010. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!