Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ne engedjem...

Mit csináljak? Ne engedjem össze a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 éves lesz, kislányom 15 hónapos múlt.

Ha közösen fürdenek a kicsi mindig a fiam kukacával szeretne játszani, és ha valamiért a nagyot levetkőztetem egyből lecsap rá a kislány.


2012. aug. 10. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak érdekes neki mert neki nincs, olyat még nem látott :) Mondogasd neki hogy nem szabad, majd abbahagyja. A fiúk is fogdossák a kukacot de leszoknak róla :)
2012. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondogatom én nekik, de mivel a fiamnak nagyon tetszik a szitu, egyfolytában röhög, ezért a kislány is viccesnek tartja, és annál jobban csinálja. Meg persze mostanában mindig azt csinálja, amit a tesó mond.
2012. aug. 10. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

:-DDD


nálunk köv a szitú :

mikor a fiam kicsi volt akkor a nagylányom piszkálta neki folyton fürdés közben, húzogatta nézegette a fiam csak nézet nagyokat mit is művel a nővére vele

3 év van köztük


most a kicsi lányom piszkálja a fiam kukacát ha éppen meztelen oda megy megfogja megsimizi stb...

köztük 6 év van


mind a két esetben rászólok/szóltam h fáj neki ne szabad és a fiam is mondja a kicsinek


már csak szegény fiamat sajnálom h ennyit piszkálják a kukacát

még a végén aszexuális lesz a lányok miatt :-DDDDD


valszeg mert nekik olyan nincs kíváncsiak egyszerűen mi lesz még az oviban mikor jön az h ha te megmutatod akkor én is :-)

2012. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem baj ha megismerik a másik nemet teljesen természetes ez a dolog most még


ha tiltod az nem jó akkor még inkább tetszeni fog nekik


tegyél habot a vízbe akkor nem látja -- esetleg

2012. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülyeség, de attól félek, nehogy valami gond legyen a szexualitásukban ez miatt.


Szegény kisfiad! Mindegyik tesója őt zaklatja! :)

2012. aug. 10. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már habot is, de mivel már tudja hol van amit keres, nem tartja az sem vissza, hogy pont nem látja.
2012. aug. 10. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg,hogy kis gatyát vagy úszó gatyát teszel a kisfiúra.

Régen mikor a bátyámmal fürödtem,mindig azt vett fel:)

2012. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Lányomnak is volt egy ilyen korszaka. Az apjával fürdött, fürdik.

Pont így 1,5 Éves kora körűl fedezte fel, piszkálta, mondtuk neki nem szabad, le szokott róla egy idő után.

Most már 3 éves, a minap egyik barátnőm fia pisilt állva, ő is letolta a bugyiját, állva akart pisilni, és kereste a fütyit a lába közöztt, és csak nézett rám, a nunijára, hogy neki hogy hogy nincs fütyije!

Az a döbbent arc a lányomnak, olyan jót nevettünk szegénykén:)))

Nem sexuális célból csinálja, csak ismerkedik a testtel!

2012. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!