Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen íze van a Smecta por...

Milyen íze van a Smecta por nak? (gyerekeknek hasmenésre)

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de az én lányom nem itta meg, az biztos.
2012. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne adj neki semmit, ami gátolná a szervezet tisztulását. Hasfogót nem szabad, ez olyan butaság. Inkább grapefruit-mag cseppet, hogy a bacikat elpusztítsa. (a jókat nem bántja). A családomnak egy áldás ez a csepp.
2012. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam neki először adni semmit csak már ez a 4.napja hogy megy a hasa más baja nincs.. viszont azt tudom hogy ez nem valami jó ízű ez a por. valami más vény nélkül kapható "gyógyszert" tudnátok ajánlani?
2012. aug. 13. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Rettentően édes, a lányom nem itta meg, a fiam csak fintorogva.

2nap alatt rendeződött a hasmenés.

Nálunk a lósósdi ami nagyon bevált hasmenésre, gyomorbajokra, teának elkészíted, és azt szépen egész nap folyamatosan inni kell, 2-3nap alatt rendbe teszi a hasit.

2012. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ittam ilyet, eléggé förtelmes íze van! De miért nem kóstoltad meg? Nem lehet leírni, sz@r az íze, de hatásos, mondjuk én gyereknek nem adnám! Dokinál voltatok? 4. napja megy a hasa én már elvittem volna. Mennyi idős?


[link]


A Normaflore szerencsés, mert szinte íztelen.

Hasfájásra, hascsikarodásra jó lehet a No-spa (ezt csak orvosunk tanácsára alkalmazzuk) vagy kisebb gyerekeknek (nem feltétlenül csecsemőknek) a Infacol.

2012. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan sár-mentol-cukor keverék az íze.

Mikor pici volt 9hónapos elkapott egy szalmonellát, akkor kellett adjam neki, akkor nem volt gond.

Most volt egy jó kis hasmenéses pár nap, gondoltam bevetem a Smectat...hát...semmibe nem tudom belekeverni hogy ne jöjjön elő az íze, magában meg nem volt hajlandó megenni. Erőszakhoz folyamodtunk végül, mert nagyon durva volt a hasmenés:lefogtuk,és úgy adtuk be. Na de ez a véglet......

2012. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

2.

Kisgyereknél nem működik ez a hagyjuk távozni a bacikat duma, mert marha gyorsan kiszáradnak.

A smecta a legjobb. A Normaflore hasmenésre lófing. A széntabletta még beválhat, de a smecta nagyágyú. Én a nurofenes fecskendővel adom be, minimális vízzel keverve (1 tasak kb 6-7ml) és inkább utána isznak.


Az íze nem rossz, csak az állaga olyan mint a sár.

2012. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szörnyű édes fúj. Én felnőtt vagyok, pár hete szedtem, megittam és olyan rosszul lettem tőle, hogy hánytam többször.. Nem vagyok kényes egyébként, bármilyen gyógyszert beveszek, de ez szörnyű, szegény gyerekek.
2012. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 porcukormókus ***** válasza:

Utolsóelőttinek igaza van!

Kislányom sem fogadta el simán feloldva vagy tápban. Mi elkevertük egy pici joghurtban vagy amit épp hajlandó volt megenni, és úgy adtuk neki. Nekünk muszáj volt szinte letolni a torkán, mert már majdnem kiszáradt. (kórházban voltunk majdnem egy hétig, ott adták a nővérek a "tippet"). Mi egy nap egy tasakot adtunk, 2-3részletben.

Szerintem a Normaflore sem rossz, de az egy hosszabtávú kúra, helyre állítja a bélflórát. A Smecta gyorsabban hat, megfogja a székletet. Szóval a kettő nem teljesen ugyanarra való.

2012. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én sima 5 ml-s orvosi fecskendővel szoktam a szájába nyomni, gyorsan lenyeli, iszik rá vizet, és már meg is van oldva.

Remélem azóta már rendeződött a dolog, de gyereknél 4 napos hasmenés nagyon veszélyes lehet. Sajnos tapasztalatból tudom. Nálunk is ez volt a baj, amikor benyelt egy vírust. Akkor még én is azt vallottam, hogy hátha elmúlik, várok még. Hát nem múlt el, és a kórházban meg hülyének néztek, hogy mért vártam eddig, majdnem kiszáradt a gyerek. Kemény tanulópénz volt 2 napig infúzión volt a picikém, és azóta én tényleg nem várok, ha megy a hasa. és tényleg a Smecta a legjobb, még ha nem is a legfinomabb dolog a világon!

2012. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!