Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire stabilak ezek a...

Mennyire stabilak ezek a típusú babakocsik?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 21. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérdezősködtem már erről a kocsiról, de most hirtelen nem találom.

Ha rákeresel, biztos meglesz.

Én 2 hét múlva veszek egyet, utána többet tudok majd mondani. :)

2009. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2009. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

A formájával én sem nagyon voltam kibékülve,de annyi babakocsit néztem végig a neten,hogy megtetszettek. :)

Igazából a kerekei aggasztanak,elég kicsik. Jelenleg Bergonunk van,annak jó nagyok a kerekei,de így is alig tudtunk közlekedni télen amikor leesett a hó... Mert errefelé inkább megvárják amíg elolvad.. :( Ha megvetted,írd meg milyen! :)

Legyen szép napod!

2009. júl. 22. 07:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajom, hogy nem biztos, hogy meg fogom tudni nézni élőben, nekem a Jet is tetszik. De addig gondolkodtam rajta, hogy a Magic felé hajlok jobban. :)

Ha minden jól megy, talán már 1 hét múlva megveszem. :)

Amúgy nekem Symbabám volt a télre, hasonlít a Bergonhoz. Jól bírta a havat, de a 12 kg kicsit sok egy 8-10 kg-os gyerekhez (+ csomagok). Az Espiro oldalán 8 kg-nak írja a Magic-et, 7-nek a Jet-et.

Na mindegy.

Mindenképpen megírom, ha megvettem!

Neked is! :)

2009. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A Jet-hez hasonlóval szemezek még : [link]

Ezt megtudom nézni élőben,de az Espiro-t nálunk sem kapni,és már befürödtem a kép alapján való vásárlással... :(

2009. júl. 22. 10:27
 6/17 A kérdező kommentje:
Mégis árulnak Espirot a városunkban,igaz egy tízessel drágább mint a neten. Lemeózom aztán majd meglátjuk. :)
2009. júl. 22. 12:16
 7/17 anonim ***** válasza:

Hűű, akkor úgy meózd le, mintha én is ott lennék, jó? ;)

Megnéznéd a Jet-et is? A lábzsák vastagsága, a súly, meg a külső megjelenés (melyik a tetszetősebb) érdekelne mindkettőnél! Még meggondolhatom magam, nem rendeltem meg! ;)

Nagyon köszi!

Amúgy én a BD Minivel szemezgettem még, meg a Giordani Compact is tetszik.

2009. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A web oldaluk szerint nincs Jet náluk,csak Magic 3;4,

Vector 4 air; Vector 4 Lite,és Atlantic. :S

Sajnálom!

A másik kettőt néztem én is amit írtál.A Giordani szimpatikusabb nekem.

Nem egyszerű a választás. :)

2009. júl. 22. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem baj, max. Magic-et veszek! :)

Azért leírnád, hogy milyennek találtad?

Jövő héten megrendelem, ha tényleg jó.

2009. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze!De én is csak a jövő héten tudok menni,mert csak 10kor nyit a bolt,és a nagy meleg miatt 8-9,és este 7 körül mozdulunk ki a kisfiammal a lakásból. Hétfőn ráadásul csak 1kor nyitnak. :S
2009. júl. 23. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!