Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vásároltok legszívesebben,...

Hol vásároltok legszívesebben, rucikat stb? Bababolt, Bababörze, turi, vatera és társai, internetes oldalról rendelsz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az a típus vagyok, aki szereti megfogni a ruhát, így az internet kilőve!

Turiban és bababoltokban vásárolok. Amúgy sok helyen a turi sem olcsó.

2012. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kínaiban, mert még nagyon kicsi, és gyorsan kinövi a ruháit, valamint bababörzén szoktam! Azt viszont nagyon szeretem :)
2012. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bababörzén.
2012. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teszvesz és börze...sajna a börzével elszaladt a ló itt vidéken. Lassan már annyit kérnek egy foltos használtért, amennyiért inkább megveszem az újat.


(Nem baj, ha foltos és nem jön ki nem azt nézik, hanem hogy márka. Next nem látja anyuka?) hát ettől hányingert kaptam a börzén...

2012. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőségem, akkor kilós turiban, főleg a legkisebbeknek lehet itt jól bevásárolni. A darabáras sokszor drágább, mint egy rendes bolt és gyakran nincs az, ami pont kellene. Figyelem a leárazásokat is, így pl. body-t és rugdalózót a tesco-ban szoktam venni, ezek szerencsére tényleg jó minőségűek. Pólót és zoknit a c&a-ban, tréningnadrágban pedig a h&m vált be. Egyedül vagyok többnyire a gyerekkel, nincs időm, neki meg türelme a hosszas vásárláshoz, ezért inkább megveszem a drágább, de tényleg jó ruhákat. Meg mint írtam, sokszor nincs az, ami kellene. Tesó meg hamarosan lesz, szóval el és ki lesznek használva a ruhák rendesen:-)

Vateráról csak hálózsákot, téli ruhát, esetleg egy-két pulcsit, nadrágot veszek neki. Sajnos volt, hogy megjártam vele... A börzék nekem nem váltak be.

2012. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!