Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák! Ebben a...

Vaterás anyukák! Ebben a helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Licitáltam egy babaruhára, amelynek a lejárati ideje 07.12. volt. Számomra ez éppen megfelelt volna, ugyanis meg akartam várni a vásárlással a hnap elejét, mivel a bankszámlámon már nem maradt annyi pénz, hogy tudjak utalni. Az eladó azonban ma reggel előrébb hozta az aukció lejárati dátumát, méghozzá úgy, hogy ma fog lejárni?

Mit tudok ebben a helyzetben csinálni? Van valami lehetőségem, vagy próbáljak meg valahonnan sürgősen pénzt szerezni a számlámra? (Kicsit hosszú történet, bezárt az itteni CIB-fiók, szóval nem tudom megtenni, hogy bemegyek és rárakok X-összeget.)



2012. jún. 22. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Írd meg a problémádat az eladónak,biztosan megérti-ha szorult bele empátia, vagy nem kell sürgősen neki az a pár száz ft.

Én "szoktam" ilyet csinálni, h megkérdezem, tud-e várni 5-éig (akár hó közepén lejárt AUKCIÓK ESETÉBEN is). Eddig mindig tudtak :)

Vagy ha nem tud, akkor befitzeted a pénzt a számlájára. Ugyanis a pénztári kpbefizetés ingyenes. Ezt a számlavezető bankban tudod megtenni-

Vagy megkérsz valakit, h utalja el a pénzt, és odaadod neki kp-ban. Én is szoktam ilyet is, a tesómat szoktam megkérni, ha van a szláján pénz, utalja már el.

2012. jún. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj utalással rendezni az összeget, írj egy üzenetet az eladónak, hogy melyik banknál van számlája, és ha olyan bank van a közeledben, akkor simán be tudsz fizetni a számlájára, még utalási díj se lesz.
2012. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

megint én:)

amit irtál, az is jó, megkérsz valakit, h utaljon a szládra pénzt...vagy akkor már az eladónak utaljaát-ezt tulképpen már írtam az elöbb...

2012. jún. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha megnyered, akkor ezt, amit ide leírtál ugyanígy leírod neki és megkéred, hogy várjon, amíg lesz pénz a számládon.
2012. jún. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot! :)
2012. jún. 22. 07:07
 6/7 Sókristály ***** válasza:
68%

Ha ma reggel hozta előrébb az aukció végét, és holnap fog lejárni, az azt jelenti, hogy ma reggel zárta az aukciót. Ugyanis az aukció végének időpontját utólag nem lehet változtatni. Ha nincs rajta licit, akkor simán lejárttá lehet tenni, ha van, akkor zárni lehet az aukciót, de a rendszer csak 24 órával később teszi ezt meg. erre azért van szükség, mert ilyenkor a Vatera üzenetet küld a termékre licitálóknak, hogy tudjanak róla, hamarabb van vége.

Általában azért tesz ilyet az eladó, mert valakivel megegyezik a terméklapon. Ezt viszont nem minden esetben látja a többi felhasználó, mert ezeket az üzeneteket el lehet rejteni, csak Ők ketten látják a levelesládájukban.

Annyit tehetsz, hogy megkérdezed tőlem tud-e várni az utalásodra fizetésig, és ha igen, akkor licitálgatsz.

2012. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sókristály ***** válasza:
nem tőlem, hanem tőle :-)
2012. jún. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!