Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliai anyukak segitseget...

Angliai anyukak segitseget kernem, akiknek gyermeke angol allampolgar lett? Elore is koszonom a segitseget?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 5eves itt tartozkodas kell de nem tudom hogy bizonyithatnank.

Amikor anyakonyveztettuk az ugyintezo volt olyan kedves es kideritette hogy automata angol allampolgar de elfelejtettem megkerdezni mi a teendo ezutan.


2012. aug. 15. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
P60, P45 vagy a payslip-ekkel tudod bizonyitani.
2012. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Azt tudom hogy mivel bizonyitom de az "eljaras" menetevel nem vagyok tisztaba.
2012. aug. 16. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
5 eves itt tartozkodas a baba születese elött. Azt hiszem a postan lehet szerezni nyomtatvanyt az utlevelhez.
2012. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2012. aug. 16. 16:35
 5/7 anonim válasza:
szia.babarol 2 fenykep amit hivatalos szemely igazol hogy tietek a baba.nekunk a vedono irta ala 60font.postan formanyomtatvany,szemelyi igazolvany,kertek a szulok,nagyszulok,dedszulok,szuletsi evet es hazassagi evet ezt egy papirra kellett irni.munkaltato is adigazolast .talan ennyi 65 font es 2het alatt kesz van
2012. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lemaradt a postan mindent pontosan elmondanak
2012. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. A fonokom irta ala ingyen,o is ellenorizte. 4het alatt meg kaptuk.
2013. márc. 28. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!