Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen magas babakonyhát és...

Milyen magas babakonyhát és műhelyt keressek két éveseknek?

Figyelt kérdés

Most 82 centi mindkettő gyerekem és 21 hónaposak. Második szülinapjukra szeretném ezeket venni, de bizonytalan vagyok.

Az olcsóbbak 80 centi körül vannak, de hát már most e felett van mindkettő. A 100-105 centisek meg iszonyú drágák. És ugye nekem kettőt kell vennem (ikrek)


2012. aug. 15. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 2. szülinapjára vettem konyhát a lányomnak, a kicsi, 80cm-set választottam végül, és amikor játszott vele, feltettem egy kisasztalra (fa asztalka, etetőszék alsó része). De olyan is van, hogy ő leteszi a földre, mellé ül, és ülve a szőnyegen főzöcskézik. Tavaly novemberben vettem a kis konyhát, de nem bántam meg hogy a kicsit vettem meg. Ezzel is ugyanolyan szépen eljátszik, mint a naggyal. Olyan sokat pedig nem játszott rajta, hogy csak ott porosodjon a 20E ft-os konyha a sarokban. Egyik ismerős nagy konyhát vett a lányának, de alig játszott vele, csak ott áll a drága konyha, és nem játszik vele, mert csak újonnan volt újdonság, utána már csak néha játszanak vele.
2012. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát Neked is igazad van meg az ismerősödnek is:-)Elég nehéz a választás.

Esetleg nem adja el az ismerősöd? (bocsi, ha pofátlan vagyok)

2012. aug. 15. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok. az ismerős nagy konyhája kb 2m széles, és 1.5m magas, és 20E ft volt. Nem adják el, mert elteszik a 2. babának.
2012. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú, olyan nagy nem is kéne:-))))) Azért köszi meg a választ is, nagyon aranyos vagy!
2012. aug. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!