Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan kalkulátor a...

Létezik olyan kalkulátor a neten, amibe az együttlét idejét irom be és megadja mennyi idős lehet kb a baba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy, de írd be a keresőbe, hogy terheskalkulátor és kidob sokfélét.

[link]

2012. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) :) Tökéletes:)
2012. aug. 15. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen:) és mit mond a kalkulátor?:))
2012. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eszerint 5hét és 2nap. De a doki szerint 6-7 hetes.(8mm-es volt amikor megnézte.) Mig egy másik kalkulátor: [link]

szerint ha beirom az együttlét idejét irom be,kiirja hogy 2héttel a fogantatás után számol.. szóval nem értem..

Azért nehéz,mert nem jelentkezett a vendégem még szülés óta(doki szerint ez normális) pedig eltelt 2év(oktoberben lesz 2.5év( S csak egyszer voltunk együtt,szóval vagy nagyobb a baba vagy rosszul mért..

2012. aug. 18. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos nem tudom..de minden esetre gratulálok:) Nekem 6.hét 5 napos uh-on volt 6mm:) a mérések sosem pontosak.
2012. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy ikrek egy burokban és még takarják egymást de lehet ezért mért nagyobbat, ez is egy lehetőség, legelső terhességemnél nekem így volt, aztán a 12 hetes uh-on meg lestem nagyot mikor két szivecske dobogott, az első uh-on meg még csak azt írta a papírra, hogy egy élő embryo , pulzáló szívteleppel, szóval vannak még meglepik:)
2012. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne ijesztegess.. A doki igy is ránk hozta a frászt.. Mondja:itt az egyik,ott a másik.Erre kiderült,hogy az egyik a petezsák,másik a baba...
2012. aug. 18. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!