Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Róza, Virág, Helga vagy...

Róza, Virág, Helga vagy Gréta? Melyik név tetszik a legjobban.

Figyelt kérdés
Nemrég még fiúnév után kutattam, de nagyon úgy néz ki harmadjára is lány névvel kell előállnunk :) De egyszer talán lesz még egy Mórunk:) A két nővérke neve Sára és Gerda. Hasonlóan rövid, pörgős nevet szeretnénk adni. A fenti négy a legesélyesebb. A Gerda miatt kicsit félek a Grétát és a Helgát választani. (A Virág pedig a férjem kedvence, én szeretném ha "a" betűre végződne....) Így talán a Róza a legesélyesebb. De nyitott vagyok új neveket meghallgatni. A kritériumokat már tudjátok, ha van kedvetek tovább ötletelni :) Köszi a válaszokat.

2012. aug. 18. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Virág és Gréta nálam legalábbis:)
2012. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

szerintem a 4 közül a Róza, bár nekem ebből a Rómeó Rózája jut eszembe valamiért.

Helga a '90-es évek németjuhász kutyaneve volt

Virág, szerintem borzasztó

Gréta, nagyon szép


Azt írtad nyitott vagy az új nevekre: az én kedvenceim:

Vanda, Olga, Kamilla, Diána(mint Dini, Diácska) véletlen pont "a"-ra végződik mind:D

Majd írj, mi lett

2012. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Róza és Virág....
2012. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Virág vagy Gréta. Bár a Grétát és a Gerdát könnyű összekeverni. Akkor inkább Virág. A Róza nekem nagyon nem jön be.
2012. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a Virág tetszik a legjobban. A Róza nekem nem tetszik. Amúgy még esetleg Réka, Hanga, Lara, Lora.
2012. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Luca név nem tetszik. A Gréta tényleg szép de igen furcsa a tesó mellé. A Mór nekem is nagyon tetszik.
2012. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Virág tetszik ezek közül a legjobban.Még elmegy a Helga is.Grétát a Gerda miatt nem adnám.A Róza passzol szerintem legjobban a tesók neveihez, de saját gyermekemnek biztos nem adnám..Nekem tetszik még a Kata,Laura,Flóra,Panna,Anna,Hanna,Hanga,Zsófia,Réka,Rebeka is.A Sára nagyon szép.Nekem az nagyon tetszik.Majd írj, hogy melyiket választottátok.:)
2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gréta tetszik azok közül, amiket írtál.


Kira nem tetszik? A kritériumnak megfelel:-)

2012. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gréta,Virág.A Róza helyett inkább Rozina.
2012. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Roza tetszik ezek kozul. Es a tesok nevehez is illik.
2012. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!