Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Edrik vagy Miron vagy Dorián/J...

Edrik vagy Miron vagy Dorián/Jára vagy Anka?

Figyelt kérdés

A nagytesók: Otília és Örsi

Vezetéknév:Takács

A nemét csak a születésénél szeretnénk megtudni

Megérzésem szerint kisfiú:)

32hkm



2012. aug. 19. 20:09
1 2 3
 1/21 candykiller ***** válasza:
71%
Kérlek egyik se! Ezzel csak égetni fogod! Ezek a nevek már túl furák ls feltűnőek. Esetleg második névnek...
2012. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Már nem csak a cigányok adnak hülye neveket a gyerekeiknek? Már tele vannak a putrik Kevinkékkel meg Dzsesszikákkal, de már máshol is lesznek Edrikek, Mironok, Doriánok... Már a magyarok is cigányosodnak...
2012. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
A Jára és az Anka lány nevek? Nekem a Miron tetszik amúgy a fiúnevek közül, a Dorián nagyon nem, nekem ezek a Dorián Adrián típusú nevek olyan furák mintha lánynévnek indulna de aztán meg fiúnév...
2012. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt se tudom fiú vagy lány nevek. Csak a Doriánt szóval azt választanám az kevésbé rémes.
2012. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább második névnek. Amúgy felénk a Dorián nagyon felkapott lett 3 egy év alatti kisfiút hívnak így.A lánynevek semmiképpen sem adnám.Egyszer mindenki felnő. Esetleg Janka? Fiúnévből a Miron tetszik a többi nem.
2012. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Előre is bocsánatot kérek!

Amikor végig olvasta ma neveket, azt hittem a gyermeked kutyájának kell nevet választani. Ezeket a neveket nem adnám kisgyereknek.

2012. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Miron és Jára.
2012. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Miron és Anka.
2012. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyiket sem adnám. A Takács vezetéknévhez pláne nem.

De ha muszáj választani, akkor a fiúnevek közül Dorián.

Mindkét lánynév nagyon furcsa, mindenki félre fogja hallani, rosszul fogják leírni (A Járát Sárának, az Ankát Jankának).

2012. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem találtatok valami normális nevet? Mondjuk, amiről lehet is tudni, hogy fiú- vagy lánynév? Ezek közül egyiket sem adnám semmi esetre sem a gyerekemnek.
2012. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!