Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Név kérdés? Más is nevezte...

Név kérdés? Más is nevezte kisfiát mostanában Dorián-nak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos Dorián Kevin keresztnevet adtuk neki! Mindenki azt mondja szinte hogy nem is hallotta! Én örülök neki hogy nincs sok legalábbis itt felénk:) Ténleg ennyire ritka? Van akinek azért igy hivják a babáját?
2011. jan. 31. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik imerősöm ezt adta, decemberben született baba. Előtte sosem hallottam ezt a nevet.
2011. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ismerek egy Doriánt sem, és nem is hallottam még élő gyereknek ilyen nevet! :) Tetszik egyébként. A Kevin már kevésbé..
2011. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hallottam már itt, ezen az oldalon, pont olyan okból adták anyukák mert ritka :) De manapság ez van, minden anyuka arra törekszik hogy ritka nevet adjon, de már szinte nincs ritka név, pont emiatt.

Kevin a kórházban ahol szültem, konkrétan 3 volt az osztályon.

Ettől függetlenül, mindkettő nagyon szép név szerintem!

2011. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Kevin nagyon nem jön be, de a Dorián tetszik, a Dorian Gray miatt :)), én is regényszereplőkről neveztem el a gyerekeimet (no, azért nem kell semmi rosszra gondolni)
2011. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem nagy fiam van,de ahol élek,ott mostanában elég sok baba született.Nemrég összefutottam egy anyukával,akinek a fiát szintén Doriánnak hívják,és mesélte,hogy mennyire el van keseredve,mert amikor ő szülte a fiát azért adta ezt a nevet mert ritka..Most meg kiderült,hogy az oviba ahová íratta 4 Dorián is van..NA igen..

Mindenki ilyen "ritka"nevet választ,és amikor oviba,suliba megy a gyerek rájövünk,hogy nem is ritka,SŐT..

Kevin névvel is találkoztam,és érdekes az,hogy a legtöbb kisfiú aki Kevin nevet kapott cigány volt..Ezért is gondoltam,hogy nálunk a Kevin olyan név mint a Rodrigó,Ronaldó meg hasonló nevek..

2011. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

szerintem ha Andrásnak vagy Péternek nevezted volna el azt a csóri gyereket, lehet, hogy különlegesebb neve lenne, mint a sok Kevinnek meg Dorian-nak...


nem ettől lesz okosabb vagy szebb egy gyerek, mert "különleges" nevet adunk neki...

2011. febr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Doriánt felkapták, igy nem ritka, a Kevint meg nálunk kutyáknak és c.gányoknak adják. Bocs, nem bántásből irom, tényleg igy van, a szomszég kutyája is az...
2011. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én óvónő vagyok és ismerek Doriánt nem is egyet!
2011. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DanaS ***** válasza:
Az én fiam most 15 hónapos, Doriánnak hívják! :) Én se hallottam eddig sokszor, de biztos egyre több lesz :)
2011. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!