Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha GYES után rosszul számolták...

Ha GYES után rosszul számolták ki a szabimat (többet mint kellene) rosszul járhatok, ha kiderül?

Figyelt kérdés

Most telik le a GYES-em a második gyerek után, de az első gyerek után már kiadták a szabimat.Közben más lett a cég tulajdonosa. Most meg a munkaügyes ezt figyelmen kívül hagyja, így majdnem 1 hónappal tovább maradnék itthon. Még nem számolta ki rendesen, csak ma bent voltam és kérdeztem, hogy hány napra számíthatok, erre ő az első gyerekem születési dátumát kérdezte. Én meg bamba voltam és csak most jutott eszembe, hogy az már nem is lényeg.

Jövő héten vissza kell mennem, addigra kiszámolja. Persze lehet, hogy magától is rájön ( végülis az ő munkája), de ha mégsem szóljak neki, hogy rosszul számolja?

Ha utólag derül ki gondolom vissza kell fizetnem. Valaki ellenőrzi ezt? A férjemnek is volt már, hogy 1 héttel többet adtak ki véletlenül, de nem derült ki.

Amúgy a gépben benne van rendesen, hogy mettől meddig voltam TGYÁS-on, GYED-en, GYES-en stb, láttam már a rendszert, szóval nem tudom hogy tudta elnézni.


2012. aug. 21. 12:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!