Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Minden vágyam hogy gyerekem...

Dyna70 kérdése:

Minden vágyam hogy gyerekem legyen, de sajnos anyagilag nem ugy állok hogy szüljek, bejelentett munkám nincs, ha esetleg szülnék gyest kapnék?

Figyelt kérdés

#GYES #kinekjár?
2012. aug. 17. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a hivatalhoz es kerdezd meg milyen jutattasokat kaphatsz vagy nezd meg a neten ;) De ha van parod akkor o csak dolgozik nem>>???? Mert ha egyikotok sem dolgozik akkor meg varni kene ...vagy talalj barmilyen melot majd ess teherbe es akkor hatha kapsz valami segelyt mert dolgoztal valamennyit....amugy meg sajna olyan vilagban elunk ,hogy ha arra varnank,hogy legyen penzunk akkor senkinek sem lenne gyereke.... ha etiopiaban es mas szegeny orszagokban mernek szulni es valahogy felnonek akkor te is megtudod oldani:) Amugy nem tartom egy szintunek a ket orszagot csak osszehasonlitaskepp mondtam ,mert olyan orszagokba is szulnek ahol vegkepp nincs semmi segely etel penz...
2012. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, gyest kapnál, meg családi pótlékot. 25650 + 12200. Elég kevés, érdemes lenne legalább 4-5 hónapot dolgoznod, hogy a terhességgel együtt meglegyen az időd a normális összegű ellátásokra.
2012. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyest igen, ami semmire sem elég! Próbálj meg munkát keresni és egy évet dolgozni,hogy kapjál többet!

Hidd el, a mai világban még a TGYÁS-s, GYED-s sem sok segítség, nem hogy annál kevesebb!

2012. aug. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont így vagyok, mint te!

Mostmár nagyon szeretnénk gyereket, de mindig ott van, hogy DE!

Mert nincs bejelentett munkám tavaly óta, most már lassan engem sem fog érdekelni a pénz, mert ahogy elnézem, várhatunk 40 éves korunkig, addig sem lesz sokkal több...

Bár lehetséges, hogy én megtudnám oldani, hogy bejelentsenek valamennyi hónapra, de az 1 évet már nem bírom megvárni..

2012. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!