Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam volt, vagy...

Szerintetek igazam volt, vagy kicsit dolgoznak még a hormonok?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a férjemmel, hogy eljárok tornázni heti 4x, addig ő lesz a 8 hónapos lányunkkal. Ennek 6 hete, most előállt azzal hogy inkább tornázzak itthon napközben mert ez neki nem megy.

Én továbbra is szeretnék eljárni, engem ösztönöz a társaság. Erre ő azt mondta hogy rendben, de majd hívunk bébiszittert mert neki nincs erre energiája. Én erre azt válaszoltam hogy ok, de akkor majd hívunk arra az időre is amikor ő sörözni megy, amikor tanfolyamon van, amikor beugranak egy pizzára munka után stb, hiszen én is fáradt vagyok.


Ti mit gondoltok?


2012. aug. 22. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Azt h igazad van, de hogy meglegyen a családi béke, heti 2x menj csak. 4x az sok egy férfinak.
2012. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

nos..kompromisszum ! valamit valamiért.

egyébként meg nem lenne elég heti 2-szer egyenlőre?

valahol megértem apukát is,sok ember nem tud mit kezdeni a gyerekkel.

te viszont az anyukája vagy te tudod mit hogy kell csinálni.


nem tudom én nem hívnék bébiszittert, igaz attól hogy gyerek van a háznál nem áll meg az élet,de van olyan amiről le kell mondanunk...


ezért vállaltunk gyereket..

2012. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na ja, csak úgy nem fogok lefogyni és maradnak a finom célozgatások :-(
2012. aug. 22. 19:58
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
dehogynem! 2 alkalom bőven jó. Akkor nem 3 hónap alatt dobod le a felesleget, hanem fél év....Meg otthon is tornázol egy kicsit a picivel, kész :)
2012. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem 3 hónapig hallgatom hogy kövér vagyok, hanem fél évig. Majdnem mindegy.
2012. aug. 22. 20:02
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
El kell engedned a füled mellett...és írtam, hogyha nagyon mozogni akarsz, láttam ilyen baba-mama tornagyakorlatokat a neten is, simán csinálhatod napközben "sutyiban":) Hidd el heti 4x-i alkalom egy férjnek, férfinek sok. Az én férjem már akkor elunja magát, mikor egy óráig a kozmetikusnál vagyok....:S
2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én eddig azt hittem, ketten együtt, közösen fogjuk nevelni a gyerekünket :-( Úgy tűnik, tévedtem :-(
2012. aug. 22. 20:06
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen igazad van! Mellesleg en vagy 4x el akartam hagyni a ferjemet szules utan. Nekem dolgoznom kellett. Most, hogy a kisfiam 21 honapos lett elvesztettem a munkamat...sors fintora. En tancolni jartam...de mostmar nem fog telni ra. Mellesleg a 8 honapos kor az egy alom...nekem ugy 16 honapos kora korul kezdett elegem lenni...mikor mar masznak mindenhova es nincs egy szabd perced amit magaddal tolthetnel - most alszik...hahaha...de azert elotte kiboritott egy uveg kefirt a konyha yack!!!ennyi volt a maganelet, indul a rabszolgazas mielott felebred.
2012. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

jaj ne már.,

biztos nem olyan vészes a dolog,.

sőt eleget tornázol te majd ha elindul rendesen a kis pöttöm !!

na akkor majd futhatsz utána egész nap és lemennek a kilók.


ha meg apuka ilyen kedves kijelentést tett akkor meg ne sírjon ha odavagy tornázni hiszen biztos nagyrészt ő miatta teszed, hisz ki nem akarna tetszeni a férjének, és a régi önmaga lenni.

ha meg nem akar vigyázni a lányára akkor ne dumáljon..


na bocsi :)

2012. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy gondolom, hogy kibírja a párod azt a pár órát. És heti 2 alkalom az nem elég az alakváltoztatásra, fogyásra. Ahhoz min. heti 3 kell, de a 4 a tuti! Én olyan helyet kerestem anno, ahol volt babamegörző és a teremből ráláttam a csöppemre, azaz csak láttam volna, mert a párom már az első alkalmat megvétózta. Vállalkozásunk van és egyből sürgősen megkellett csinálnom egy munkát, az ajtóból "ráncigált" vissza. Ez reggel 9-kor volt. Én kértem, hogy délig bírja ki és megcsinálom, nem bírta, én engedtem. Pedig a kicsire se kellett volna vigyáznia... Ki érti a férfiakat?...
2012. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!