Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam volt, vagy...

Szerintetek igazam volt, vagy kicsit dolgoznak még a hormonok?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a férjemmel, hogy eljárok tornázni heti 4x, addig ő lesz a 8 hónapos lányunkkal. Ennek 6 hete, most előállt azzal hogy inkább tornázzak itthon napközben mert ez neki nem megy.

Én továbbra is szeretnék eljárni, engem ösztönöz a társaság. Erre ő azt mondta hogy rendben, de majd hívunk bébiszittert mert neki nincs erre energiája. Én erre azt válaszoltam hogy ok, de akkor majd hívunk arra az időre is amikor ő sörözni megy, amikor tanfolyamon van, amikor beugranak egy pizzára munka után stb, hiszen én is fáradt vagyok.


Ti mit gondoltok?


2012. aug. 22. 19:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem olyan vészes. De engem érzékenyen érint, hogy a férjem nem tud heti 4x1,5 órát a lányával tölteni, ráadásul engem is kövérnek tart .-(


De igazatok van, felesleges tornázni, lemegy magától, végül is tényleg minden anyuka csontsovány.

2012. aug. 22. 20:13
 12/18 anonim ***** válasza:

minden anyuka?

én biztos nem tartozok közéjük..

2012. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire utálom, amikor ezzel jönnek, hogy nem tudnak vele mit kezdeni.... magyarázzátok ezt egy egyedülálló apának! Jééé, mégis vannak férfiak, akik ugyanúgy el tudnak látni egy babát, mint egy nő! Még adjátok is alájuk a lovat, nehogy véletlenül kivegyék a részüket a gyerekgondozásból, nevelésből!

4x1,5 óra!!!!! Úgy, hogy az anyuka rendben, etetve (vagy előkészített kajával), tisztán hagyja ott a babát az Apjára!

A férjed önző és lusta. Neki miért jár a söröcskézés, a pizza, a tanfolyam, a pihenés?! Neked nem jár?! Dehogynem!

2012. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy te emellett a férfi mellett akarod leélni az életed? Kövérnek titulál, és még a gyerek vigyázás is teher neki.

Testvért nehogy szülj, akkor leszel csak sz*rban!

2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Pont ezért gondolkodom én is a váláson. Ku.vára elegem van, hogy nem képes a gyerekre vigyázni. 10 hónapos. Igaz, hogy 7 napból 5 napot dolgozik úgy, hogy haza sem jön, na de 2 napot itthon van. Pihenjen az elsőn, és vigyázzon a 2-on a babára, míg én kimozdulok itthonról. Meg is beszéltük, de nem tartja magát hozzá. Vagy elviszi 1 órára, amikor csinos, nyugodt, mosolygós. Ja, így könnyű..... 1.5 hónap múlva vissza kell mennem dolgozni. El sem tudom képzelni mit fog a babával csinálni 9 órán keresztül.... De a csöpp eszével nem fogja fel, hogy bele kéne szoknia a helyzetbe...Áhh, elegem van nekem is.
2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na, a 14. válaszoló majdnem azt írta amit gondoltam :)

A férjed célozgat a súlyodra, tennél valamit hogy lefogyj, erre az sem jó.

OK, hogy munka után Ő fáradt, de ezek szerint sörözni, pizzázni el tud menni. A gyereket ketten vállaltátok, 8 hónapos, nem csecsemő már, hogy egy férfi ne tudjon mit kezdeni vele. Gondolom ha ennie kell abban az időszakban odakészíted a pici ételét, stb.

Azért otthon tornázni nem biztos hogy olyan hatékony mint csoportban, arról nem is beszélve, hogy igenis kell a társaság, ennyi "szabadság" mindenkinek jár.

Én itthon tornázok (8 hónapos a kicsi, 4 a nagy, de most ovi szünet van), ma mire mindkettő elaludt, gyorsan felmostam, tornáztam (egy 20 perces villámtornát szoktam), még akartam csinálni pár dolgot a házban amihez jó lett volna ha alszanak, de felébredtek. És az ebédnek még neki sem álltam. Bocsi ha hosszú lett, ezt csak azért írtam le hogy az otthon tornázás sem mindig jó megoldás.

Lehet hogy kicsit a hormonok dolgoznak benned, de megértelek, biztos rossz lehet ha valakit a súlyával cseszegetnek (nekem is van feleslegem bőven, de volt is mindig, de a férjem sose szólt be)

2012. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szerintem is igazad van.Kislányunk 8 hónapos volt szintén,mikor elkezdtem tornázni...Én is kaptam a nagyon finom célzásokat,igazából nem kellettek,férjem alig hatvan kiló,én nyolcvan voltam,elég h..lyének kellett volna lennem,h ne lássam kövér vagyok...DE,engem támogatott maximálisan,edzővel beszéltem,aki szintén a min heti 3-4alkalmat mondta,hogyha eredményt akarok elérni. A férjem meg mint a kisangyal heti 4szer másfél órát gyerekezett,még mindhárman élünk,senki nem halt bele...

A "nem tudja mit kell vele kezdeni" féle hozzáálláson pedig férjem jobban ki van akadva,mint én.Ahogy írta valaki,ez egy butaság,jóféle magyarázat arra,hogy valakinek kényelmesebb a tv előtt ülni,mint a gyerekére vigyázni.

2012. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én férjem minden éjjel felkel megetetni a lànyunkat(2honapos) ,mellette dolgozik ,(foszakàcs,tehàt fizikai munka,nem irodista) reggel elmegy,hazajon olyan 3korul,én akkor elmegyek edzeni, àltalàban 1, màsfél orat, hazajovok,a férjem visszamegy meloba,olyan 17.30korul,és ez àltalàban heti minimum 4,v 5alkalommal igy van,h edzeni megyek. Ez egy akkora hulyeség,h a férfiak nem tudnak ellàtni egy gyereket!!! persze,mert ràhagyjàk a nok! -màr aki.... egy gyereket 2ember csinàl,2ember vàllal (jo esetbe) ezért mindenki vegye ki a részét!!! én nem is szultem volna gyereket olyan pasinak,aki erre képtelen!! ne hagyd magad kérdezo!!! és ràadàsul egy 8honapossal azért màr lehet jàtszani,foglalkozni vele,sétàlni,stb .... màsfél ora hamar elmegy
2012. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!