Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos lesz a holnapi lelkifurim?

Jogos lesz a holnapi lelkifurim?

Figyelt kérdés

Kisfiam 22hónapos,nagyfiú már. Holnap apa viszi el mamáékhoz,már én kértem meg rá,mert annyira kivagyok. Mostanában elég nyűgös,rögtön hiszti van,dobálózik,harap,csíp. És ma már minden hisztinél "téptem a hajam" hogy nekem "ilyen" gyerekem van+ hozzáteszem IMÁDOM,MINDENKINÉL JOBBAN! Ez nem kétség! csak jó lenne már egy kis pihi,semmi sírás,csak házimunka és netezés. De érzem holnap lelkiismeret furdolásom lesz,mint aki lepasszolta mamának...

Önző vagyok nagyon??? Őszintén válaszoljatok légyszíves!


2009. júl. 24. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az csak jó, ha néha ki tudsz kicsit kapcsolódni. Ne ugy nézd, hogy lepasszoltad, hanem ugy, hogy eröt gyüjtesz a következö idöszakra. Ilyen korban eleg fársztóak tudnak lenni a kicsik. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nics rá semmi okod. Attól, hogy van egy kicsid, még neked is van igényed egy kis pihenésre.
2009. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ennyi idős a lányom és kb. ilyen rosszaság. Tehát megértelek.

Nekem néha még a hasamat is üti, pedig terhes vagyok.(26 hetes)

Biztos, hogy lesz "lelkifurid", de rádfér a nyugalom. Lehet, hogy a Kisfiadnak is jót tesz a változatosság. Nyugodtan add oda 1 napra. Nem vagy önző. Gondolom nem minden másnap passzolod le.

2009. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy önző! Én még itt nem tartok, még 3 hós lesz a babám, csak sejtem, hogy milyen ez. Vannak nagyobbacska babák a környezetünkben és bizony nem mindig egyszerű, ahogy én látom. Nem eldobtad a gyereked! Csak fel szeretnél töltődni, hogy ismét újult erővel foglalkozhass a kisfiaddal és ez rendben is van! Kell néha, mert az se jó, ha kikészülsz! Pihenj, vagy takaríts (néha az is nyugtató), töltődj fel!

Amúgy jól érzi magát a kisfiam a nagyiéknál? Mert ha igen, akkor tényleg nincs miért aggódj! :)

2009. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen lelkiismeret furdalásod nem vagy önző.De még el sem mentek már hiányozni fog majd meglátod.De kell egy kis kikapcsolódás neked is.

Nekem 3 gyerekem van,a legkisebb 1 éves,Őt és a középsőt még 1-2 óránál hosszabb időre nem hagytam senkire.Ennyi időre is csak az apjukra.A nagyobb el szokott menni a mamához,még ott is szokott aludni néha.De én úgy vagyok vele,ha elfutok valahova egyedül nagyon fura,hogy nincsenek velem és hiányoznak.Mondjuk a kicsi még nem is nagyon marad el mással,csak velem.De általában minden hová viszem magammal őket,ahová csak lehet.

2009. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,tündériek vagytok,kicsit megnyugodtam,hogy én még a szerencsésebbek közé tartozom akik legalább "letudják passzolni" egy napra a gyerkőcöt.

Egyébként kb. 2havonta van nagyinál. Enyhén szólva:igen,ritkán,mert a többi unoka egész nap ott van! (3) Így most megy az enyém is :)

2009. júl. 24. 23:19
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Nekem is ennyi idős a fiam, és már régóta van olyan, hogy elviszi a nagyi, hogy pihenjek, vagy gyerek nélkül tudjam intézni a hivatalos dolgokat, stb. Már nagyon pici kora óta volt olyan is, hogy ott is aludt, én meg elmentem bulizni. Imádja a fiam a nagyiját, de ez nem befolyásolja a kettőnk kapcsolatát, nagyon szeret engem és én is őt. Teljesen normális dolog ez, vagyis persze attól függ, ki hogy szoktatja a gyereket, meg milyenek a nagyszülők, stb.
2009. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na hát én bulizni biztos nem mennék el...

Nem lenne pofám még hozzá,ha a gyerekem még 2éves sincs...jézus!!!

2009. júl. 25. 14:55
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Egy 2 éves gyerek mellől miárt ne lehetne elmenni bulizni, lazítani egy kicsit?

A fiam ennyi idősen simán elvolt 1-2 napot a nagyszüleinél, de attól én meég nem éreztem magam rossz anyának, csak monduk kipihentem magam, elmentünk ide-oda.

Sőt 5 éves kora óta a nyagszüleivel is jár a tengerhez nyaralni 2-3 hétre.

2009. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az 5éves kor rendben,sőtmég a 3 is.

De én pl. biztos nem nenék el bulizni még,mert rossz alvó,fogzás miatt.

Elnézést ha megbántottam a válaszí róját,de hirtelen ez jött le kommentnek..nagyon nem is gondolkdtam csak írtam!

és persze mindenki maga dönti el! nem akartam megítélni senkit,még 1x elnézést!!! :-)

2009. júl. 25. 19:16
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Tudtam, hogy szitokszónak fog számítani a bulizás. De már rég nem izgatom magam rajta. Én tudom, hogy nekünk mi jó, fiatal anya vagyok, miért ne mehetnék? Nekem van hozzá "pofám". Régen ebből nem csináltak ekkora ügyet az emberek. Most meg ebben a nagy "ki a jobb anya" versenyben mindenki azzal van nagyra, hogy a saját maga kedvéért minél kevesebbet tesz. Nálunk ez nem így van, én nem vagyok hajlandó részt venni ebben a mártíromkodási versengésben. Csinálja aki másban nem tud sikereket elérni.
2009. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!