Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyivel kezdtéte...

Szülés után mennyivel kezdtétek újra kívánni a szexet? Én vagyok csak defektes? Már fél éve szültem, de hátam közepére se kívánom a dolgot, lelkifurim van a férjemmel szemben.

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatsz még?

Amíg szoptattam én sem élveztem annyira mint régen, de a szoptatás után már minden rendben volt. Ha nem olyan jó akkor is eröltetsd meg magad, nehogy kilendülj a dologból, mert később sokkal nehezebb lesz újra ráhangolódni a szexre.

2010. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én emlékszem,hogy a 6hetet is alig tudtam kivárni:) Természetes hüvelyi szülésem volt -gátmetszés/varrás kombóval.De mégis.Épp a múltkor nevettünk a párommal mert eszünkbe jutott ez a szitu:teljesen úgy viselkedtem mintha a szüzességemet kellett volna elveszítenem:)))

De férjem óvatos volt és aranyos:))

2010. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia.sajnos én is igy vagyok vele. érdekelne a többiek válasza is. remélem elmulik. 5 honapja szültem
2010. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kinél hogy,nálam kb ennyi ideig tartott,ahol most te tartasz.Addig nem kívántam de ugyanúgy éltünk házaséletet mint előtte.közben mindig megjött a kedvem igy sosem ágáltam ellene.Szerintem ezt a hormonok teszik,hisz most elsősorban az a feladatod,hogy tápláld a gyermeked.És ez most elnyomja a szexuális vágy hormonjait.Majd meg jön az is.nem vagy defektes ez természetes.
2010. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom, hogy a második babó összejött.

15hónapos a fiam, azóta, hogy megszületett, nem mondom, hogy visszajutottam a régi lepedőakrobata, bevállalós stb. Volt vad együttlét, de jó ha 2havonta. 13hónapig szoptattam, 29hetes terhes vagyok, az első terhességemnél ilyenkor vígan, most aug óta semmi:( És fizikai reakció sincs részemről, ha...

2010. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szoptatok még,én is abban bízom,hogy ha majd már nem fogok akkor visszaáll a dolog,mert ez így elég ijesztő.Ha végre van valami akkor ált.az nagyon jó,de eszem ágában sincs kezdeményezni és ha lehet kerülöm a lehetőséget is,nagyon gáz.
2010. okt. 15. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Így voltam vele én is.Hidd el férjem szeret engem,sose hagyna el,de metudtam,hogy futkos valaki után.Elmondta,szerinte én nem törödtem már vele.És igaza volt.Összeszedtem magam és mondom mindenkinek tegye ezt,mert ha az én férjemnek megfordult a fejében a megcsalás,akkor hiszem elég sok mindenkinek.Vettem egy pár szexis fehérneműt,néhány szexuális segédeszközt.Sokat segitett.Még én is szoptatok.Ne hagyd ennyiben az egészet,vegyél erőt magadon.
2010. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoptattam 13 honapos koraig, 8 honaposan jott meg eloszor es utana kezdett visszajonni a kedvem.Kitartas es no para!
2010. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,csajok,akkor várakozom:)))
2010. okt. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!