Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehetne elkerülni az...

Hogy lehetne elkerülni az ilyen szitukat, kicsit gázak?

Figyelt kérdés

Amikor strandon vagyunk, vinnem kell a kisöcsémet is és újabban (idén kezdte) van egy olyan hülye szokása h odamegy a csajokhoz és mutogatja nekik a micsodáját..

Hogy lehetne erről leszoktatni?


Kicsit égő amikor mehetek utánna elráncigálni meg visszaadni rá a gatyát miközbe ott röhörésznek a csajok :S


2012. aug. 25. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
egy szép nagy atyai pofonnal, vagy többel...
2012. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
71%
ne kerüld el vazze, az öcséd oda vezet a csajokhoz és te hülyén érzed magad... csajozz be.
2012. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
hány éves az öcséd? :D
2012. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
14%
A cigányok hagyták ott az öcsédet a bejáratnál??? Normálisan nevelt gyerek így nem viselkedik. Az ilyen kifejezetten a tücskökre jellemző.
2012. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
én öcsém is csinálta (4éves), de lett neki mondva hogy "az úszómester le fogja vágni a fötykösét" és azóta abbahagyta (=
2012. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem cigány ...

4 éves :|

2012. aug. 25. 20:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindjárt vége a strand időszaknak, mehettek vissza a suliba, így nem kerülsz ilyen szituba. Reméljük jövőre meg már több esze lesz.

Egyébként nekem az nem derül ki hogy a kérdező fiú-e vagy lány, szóval ha lány nem hiszem hogy csajozni akarna. De lehet valami elkerülte a figyelmemet.

2012. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, mondjuk ha fiúk előtt mutogatná magát az gázabb lenne de szerencsére nem hülye, ő is tudja mi a jó :D
2012. aug. 25. 20:41
 9/15 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem, ez ilyen gyerekbetegség, sokat voltam öcsémmel strandon, és majdnem az összes kisfiú ugyan ezt csinálta.... kicsit idegesítő volt mikor öcsém is elkezdte -.-
2012. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Röhögd ki te is, majd abbahagyja.
2012. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!