Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a visszautasítástó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a visszautasítástól? Hogyan tudnám elkerülni, hogy ne utasítsanak el de még is legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt barátnőm, nem mentem még oda senkihez megpróbálni felszedni, elég nagy rá az esély, hogy elutasít és nevetségessé válok a szemében, pl. van pasija, nem jövök be neki( miért is jönnék? nem vagyok valami jó pasi), vagy sok oka van, hogy elutasít.Csak úgy odamenni útbaigazítást kérni oda merek menni bárkihez, de azt kifejezni, hogy tetszik nekem az nekem nem megy, eszébe jutna, hogy hmmm mit képzel ez a gyökér azt hitte van esélye nálam?Félek, hogy így állna hozzá, meg miért is jönnék be neki?Eddig sem volt barátnőm, fogalmam sincs hogyan működik ez a párkapcsolatosdi, miért választana engem egy tapasztalt helyett?

Társkeresőkön ismerkedtem neten, de semmi siker, nem írt vissza egy lány sem.

21f


2011. szept. 2. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, van egy ilyen társadalmi köztudat, amely szerint gáz ha egy fiú odamegy egy lányhoz beszélgetni, pontosan ez szűri ki a töketlen beszari hülyéket a normálisaktól. Nem akarlak megsérteni.. Barátaid vannak? Jársz emberek közé? Ismerkedj emberekkel, barátkozz, az ember társas lény..
2011. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

fail

pedig próbálkozni kell, máshogy nem megy

csak egyszer menny oda így valakihez

meglátod majd, hogy egyáltalán nem nekéz


sok sikert! és próbálkozz!!

2011. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, önértékelésbeli problémák. Kicsi vagyok, kövér vagyok, ronda vagyok, stb vagyok. Ez egy komoly probléma kicsiny bolygónkon. Nincs semmi akkor, ha elutasít, akkor nincs dolgotok egymással. De úgy nem lesz barátnőd, ha fikázod magad, változtass az önmagadról alkotott képen, mert a párkapcsolat alatt is csak bántani fogod magad. Ez nem jó, az nem jó, rossz voltam az ágyban, stb.
2011. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

18:05

k*rva any*d a töketlen beszari hülye!


Ha elutasítanak akkor meg sz/r pasi vagyok, szóval tök mindegy, így is úgy is vesztek.

2011. szept. 2. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igyál meg 2-3 sört és utánna kérdezgess. nem fogsz félni az elutasitásoktól :)
2011. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te egy mázlista vagy. Én útbaigazítást kérni se merek senkitől. Előrébb jársz, mint én.
2011. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elutasítanak akkor meg sz/r pasi vagyok, szóval tök mindegy, így is úgy is vesztek."

Erről beszélek, ezen kell változtatni.

2011. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni kell, ez a kulcs, és nem szabad foglalkozni a negatív véleményekkel, legfeljebb tanulás céljából. Ismeretlenekkel pláne könnyű, mert mindegy mit gondol majd rólad. Ha hülyének néz, akkor mi van? Egyébként a személyes tapasztalatom, hogy ha valami első hallásra érdekes dologgal szólítod meg őket, akkor már nyert ügyed van. Csak beszélgetni kell, amihez hozzátartozik, hogy visszakérdezzen. Ha például megkérdezed "Mennyi az idő?", akkor megmondja, te mogköszönöd, és viszont látásra. Ha viszont hirtelen eléugrasz, és azt mondod "Láttad azt a repülő levesestálat az előbb?", akkor legrosszabb esetben elmegy, vagy visszakérdez, hogy "Normális vagy?", ez viszont már tökéletes alap egy beszélgetésre, például "Csak vicc volt, de valamivel fel kellett tartani az elsöprő szépséged." Ebben már benne van minden célod, a továbbiak rajta múlnak. A fenti csak egy elvetemült példa, a lényeg a kreativitás, és a folyamatos próbálkozás!
2011. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!