Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Bodza névről?

Mit gondoltok a Bodza névről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Vicces! De egy hörcsögnek inkább való, mint kisgyereknek (kislánynak?)... ha nagyon tetszik, harmadik névnek adhatjátok, de szerintem adjatok neki lehetőséget, tudod: a név meghatároz :)
2009. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Különleges, tetszik, de annyira nem, hogy gyerekemnek adjam. Vagy ha igen, akkor adjatok mellé másikat is. Amúgy jó név...
2009. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is tetszett, szerintem jópofa név nagyon.

Ha jól tudom, Beleznai Endre kislányát hívják így.

2009. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem tök édi,és egyedi.Ráadásul nem ciki,felnőttként sem.
2009. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon nem jön be, nem tartom ésszerű dolognak ilyen nevet adni.
2009. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó! Ha nem Kovács lenne a vezetéknevünk, még nálam is felmerülne...

Amilyen nevek mostanában vannak, már nem csodálkozom semmin! Ezerszer jobb, mint a Dzsesszika, Amina meg ilyenek... már bocs, akinek ezt tetszik...

Ha már Bodza, akkor ezt figyu: egy ismerős gyerek neve: Bors! Na?!

2009. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi, de nekem egy finom szörp jut róla eszembe.
2009. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Tudod mit, legyen a 2. neve a kislánynak Virág. Ha még a családnevetek is ilyen "jópofa", teljesen tönkretehetitek az életét, vagy legalábbis az elejét, amíg úgy nem dönt, hogy megváltoztatja.
2009. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már semmi nem fura!Nekem tetszik.Ne hallgass senkire,a te gyermeked,olyan nevet válassz,amit később nem bánsz meg.Sztem is jó ötlet második névnek adni,és ha nem tetszene neki esetleg,akkor nem használja.:)
2009. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hűha :o Aki nem megerősít abban, hogy feltétlen ezt add keresztnévként a gyermekednek miért van lepontozva? :O

Akkor minek a kérdés, ha már el van döntve a dolog?


Én tuti, hogy nem kockáztatnám meg, hogy a gyerekemet esetleg csúfolják majd a neve miatt - láttad mennyire megoszlott a vélemény...

És magam is tudom - tapasztalatból - hogy mit okozhat az ilyesmi... - Én biztosan nem kísérleteznék a saját gyerekemen azzal, hogy melyik név mennyire ciki vagy sem, csak azért mert számomra jópofának tűnik - a gyerekek mások...

Lehet lepontozni... :S

2009. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!