Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a névről,...

Mit gondoltok arról a névről, hogy Zelda?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sabrina a tiniboszorkány című sorozat jut róla eszembe.Abba hívták így az egyik nénjét.
2011. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A Zelda nevű videojáték jut róla eszembe.
2011. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a zeller jut róla eszembe...
2011. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

előre is elnézést kérek minden érintettől, de nem tetszik a hangzása, valahogy nekem túl kemény, pattanó (biztos a germán eredet miatt). A jelentése pont olyan számomra, mint maga a név: "szürke". Persze elképzelhető, hogy a családnévhez jól illene.

Amúgy volt egy ilyen nevű egy ismerősöm, akit Zeldinek meg Zeldusnak becéztek, na ezek meg aztán totál bénán hangzanak szerintem.

De igazából nem mindegy, hogy ki mit gondol? Ha nektek tetszik, miért ne adhatnátok? Jó ritka név, mostanában úgyis ez a divat, hogy lehetőleg kirívó legyen, és tuti, hogy nem sok kislányt fognak így hívni a környéketeken...

szóval ha nektek tetszik, és úgy érzitek, hogy a ti pocakbérlőtök egy Zelda, akkor hajrá, akárki akármit is mond! :-) Meg aztán lehet, hogy most másképp döntötök és kitűzitek hogy mittomén Zita/Zoé/Zorka/akármi lesz, aztán amikor megszületik ránéztek és belétek villan, hogy ő egyértelműen és megfellebezhetelenül ZELDA.


Könnyű szülést és boldog babázást kívánok :-)

2011. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.


Ízlelgetem, egyre jobban tetszik :)

2011. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

A családnév amúgy is németes, egy nagyon magyaros hangzású vezetéknévhez szerintem sem menne.

2011. júl. 25. 22:42
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem a Zelma nev jutott eszembe rola :) Zelda?? meg nem is hallottam:) Zelma ismerosom van, O okos es aranyos no.

igazabol nem rossz :)

2011. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából tetszik, de egy kicsit kemény. Viszont nem nagyon lehet becézni, ezért én nem adnám (azok a becenevek ,amiket írt valaki, azok szerintem is elég gázak, elnézést). :S
2011. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Zelma nekem jobban tetszik.
2011. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsika, de nekem elsőre egy viziló ugrott be:( úgyhogy nekem nem nagyon tetszik:(:(:(
2011. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!